reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Hehe papercut no coś ty ;) zmartwilam się ale chyba te normy tycza się dobniutkich dziewczyn:) czyli nie mamy się czym martwić :)
 
reklama
A ja 23 tydzień a brzucha zero nadal. Byłam na wizycie pytałam czy wszystko ok bo czuję dziecko się rusza a ja płaska jak deska :-( lekarka ze wszystko ok ze nie zawsze ciąża oznacza brzuch ze później wyskoczy nawet nie wiadomo jak itd przytyłam niecałe 2 kg od początku ciąży jakoś w tych granicach.
Papercut wiesz zastanawiam się czy nie iść prywatnie na samo usg obczailam ze jak zjem słodkości to maleństwo się wierci wiec mąż na to wsune słodkości i pójdę na usg haha :-D może uda się zobaczyć coś he bo z ciekawością nie wytrzymam do 25 :p a poza tym nie bd mojej lekarki tylko taki wredny pan eh i nie zawsze robi usg wiec może być tak że nie zrobi..
 
lenka jak macie kase to bym poszla na twoim miejscu :) ja nawet nie wiem jak na nfz ja wszystko robie prywatnie przez te wade macicy
 
Lenka to się ciesz! Ja z chęcią bym się zamieniła... Mój brzuch już wygląda jak do porodu.... A.jestem aktywna i bardzo mi ciężko przez to. Znajoma też tak ma ledwo jej widać i tak fajnie wygląda bo nic jej Nie przeszkadza a spodnie dopiero zaczyna być jej ciasno hehe aż niemożliwe! Ja przy niej jak slonica :-)
 
Ja tez chcetnie zamienie sie na maly brzuch, bo coraz ciezej sie robi a zwlaszcza przy malym dziecku, za ktorym trzeba ciagle biegac, a juz nie wspomne jak domaga sie na rece wtedy jest masakra.
Jeszcze doczekasz sie brzuszka ;)
 
No każdy mówi ze mam fajnie ale jak oglądam swoje zdjęcia z pierwszej ciąży to myślę hm jak ja te 45 kg przytyłam haha a teraz patrze i nic i jakoś mi tęskno za tymi okrągłymi... I faldkami heh powagą aż się zastanawiam gdzie to maleństwo się rusza he :-D zaraz wygrzebie zdjęcie stare pokaże dla porównania brecha z tego bo brzuch ze masakra nie dałam rady chodzić w pierwszej ciąży :-D
Papercut no ja na początku prywatnie chodziłam do lekarza a ze ham jakich mało to poszłam do innej pani doktor i kilka wizyt byłam u niej prywatnie a potem sama zaproponowała ze mogę na NFZ do niej przychodzić. Aż mnie to zaskoczyło
Ogólnie mam super panią doktor jedyne co mnie denerwuje to to że jak sama ma kiepski dzień to daje się to odczuć przez zachowanie wtedy mało mówi żeby coś się dowiedzieć to trzeba drazyc pytać eh ma teorie ze jak nic nie mówi to znaczy ze jest ok... Poza tym no juz nie opłaca się zmieniać lekarza :-D
No tak racja no nie wytrzymam tyle czasu w niewiadomej :-D

Zobacz załącznik 756364 to mój brzucho w pierwszej ciąży 6 lat temu w ok 6miesiąca nieźle co? Do 8 miesiąca zdążyłam przytyć 45 kg nie c

DSC_0443.JPG a to stan obecny

Zdjęcie009.jpg wstawiam jeszcze raz bo coś mam z netem
 

Załączniki

  • DSC_0443.JPG
    DSC_0443.JPG
    537,5 KB · Wyświetleń: 121
  • Zdjęcie009.jpg
    Zdjęcie009.jpg
    344,3 KB · Wyświetleń: 113
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry