reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
aniab to faktycznie fuks jak nie wiem :), ale wzieli sie ostro, jak bylam u ksiegowej to powiedziala, ze wlasnie te kontrole sie nasilily, bo sie coraz wiecej os wycfanilo i pozatrudnialo do firm w trakcie ciazy, skladki wysokie, a potem kupa kasy co miesiac i sie smiala, ze w koncu ludzie zaczeli cos wyciagac od panstwa i im sie to nie podoba :)

Basiu wlasnie przyjeli to wytlumaczenie Twoje?
 
Kochane, nic nie wiem. Zadnej odpowiedzi. Kazali mi wyslac dokumenty potwierdzajace, ze firma dziala i nie jest fikcyjna, to wyslalam im 100 kartek roznych dokumentow, niech sobie czytaja :-) poza tym byli u mnie w firmie i widzieli, ze wszystko dziala. Ta niewiadoma caly czas mnie dreczy :( I nie moge nigdzie ruszyc sie z domu. Dzis wplynelo do Zusu kolejne moje zwolnienie, wiec na dniach powinny u mnie byc :-) oby tak bylo :-)
 
Dziewczyny hit, dziś rano miałam kontrolę z ZUS-u !!!
Normalnie miałam takiego fuksa heh

No to miałaś "szczęście":) Jesteś już długo na L4? Prowadzisz własną działalność? albo zatrudniłaś się gdzieś niedawno? Sorry za serie pytań, ale jestem ciekawa czy w tych kontrolach celują w jakie konkretne przypadki czy rzeczywiście jest to losowe?

Kurcze, też mam już stresa z tym ZUSem. Heheh...W myślach już tworzę scenariusze usprawiedliwienia swojej nieobecności :tak:
 
Dzięki dziewczyny za pomoc.

Możliwe, że to zęby.

Ale co nie zbiję temp. to za 3-4h znowu rośnie :/
To już drugi dzień. Jak w nocy będzie to samo, to jutro pójdę już do lekarza, bo mam też wrażenie, że trze uszko.
Boję się, żeby nie miał zapalenia ucha.
Ech.
 
Wysypka zwykle pojawia się po 3 dniach gorączki, a ta znika samoistnie. U nas pojawiła się najpierw na karku i pleckach potem poszła na cale ciało. Obserwuj bo jak jest osłabiony mógł złapać ją właśnie.
 
reklama
Do góry