reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Wenaa witaj, ja tez jak sie okazało jestem bardziej z lipcowej, wiec nie sadze żeby któraś z dziewczyn miała coś przeciwko. Napisz jak sie czujesz i kogo nosisz pod sercem :)

Chorowanie w ciąży to dla mnie masakra :( tym bardziej, że rozkłada mnie na łopatki.
 
Czuję się wspaniale, oprócz tego że hormony dają się czasem we znaki i mam napady smutku a potem euforii:p jestem w 20 tygodniu a w brzuszku siedzi Tymek:):) troszkę się martwię bo mam nisko łozysko.. Ale niby nie przodujące. 4 maja mam 2 prenatalne genetyczne zobaczymy czy się podnosi. :))
 
Ja mam problem z ta czescia pasa na dole. Zaraz nie boli, R. powiedzial, zebym na tej dolnej siadala, ale nie wim czy to bezpieczne wtedy - poki co tak robie, ale w dlugie podroze, to nie idzie.

@wenaa ma chyba i tak porozrzucane, wiec mysle, ze od konca lipca do polowy wrzesnia, bedziemy na tych porodowkach :D ja akurat z tych przodujacych, bo koniec lipca/poczatek sierpnia.
 
Ja mam problem z ta czescia pasa na dole. Zaraz nie boli, R. powiedzial, zebym na tej dolnej siadala, ale nie wim czy to bezpieczne wtedy - poki co tak robie, ale w dlugie podroze, to nie idzie.

@wenaa ma chyba i tak porozrzucane, wiec mysle, ze od konca lipca do polowy wrzesnia, bedziemy na tych porodowkach :D ja akurat z tych przodujacych, bo koniec lipca/poczatek sierpnia.
Ale jak sobie zapniesz u góry klamerka poluźniony to i na dole jest luźno :) musisz wypróbować ;)
 
wena - witaj! :)

okasia - ojej, może przejdzie Ci szybko, pogoda sprzyja ;)

U nas nocka nieprzespana - całą noc czuwałam i sprawdzałam temp. u T.
O 4 nad ranem miał 39,5.
Podałam Nurofen i spadła.
Rano zjadł normalnie śniadanie, drugie śniadanie, a teraz śpi.
Czy to możliwe że to od zębów?
To już drugi dzień, wczoraj miał max. 38,5, a w nocy tak urosła.
Idą mu 4ki i jedna 2ka.
Jednak dziwi mnie aż tak wysoka temp.
Poza tym innych objawów brak.
W razie czego jutro lekarz.
 
wena - witaj! :)
wena - witaj! :)

okasia - ojej, może przejdzie Ci szybko, pogoda sprzyja ;)

U nas nocka nieprzespana - całą noc czuwałam i sprawdzałam temp. u T.
O 4 nad ranem miał 39,5.
Podałam Nurofen i spadła.
Rano zjadł normalnie śniadanie, drugie śniadanie, a teraz śpi.
Czy to możliwe że to od zębów?
To już drugi dzień, wczoraj miał max. 38,5, a w nocy tak urosła.
Idą mu 4ki i jedna 2ka.
Jednak dziwi mnie aż tak wysoka temp.
Poza tym innych objawów brak.
W razie czego jutro lekarz.

okasia - ojej, może przejdzie Ci szybko, pogoda sprzyja ;)

U nas nocka nieprzespana - całą noc czuwałam i sprawdzałam temp. u T.
O 4 nad ranem miał 39,5.
Podałam Nurofen i spadła.
Rano zjadł normalnie śniadanie, drugie śniadanie, a teraz śpi.
Czy to możliwe że to od zębów?
To już drugi dzień, wczoraj miał max. 38,5, a w nocy tak urosła.
Idą mu 4ki i jedna 2ka.
Jednak dziwi mnie aż tak wysoka temp.
Poza tym innych objawów brak.
W razie czego jutro lekarz.


Hej
wena - witaj! :)

okasia - ojej, może przejdzie Ci szybko, pogoda sprzyja ;)

U nas nocka nieprzespana - całą noc czuwałam i sprawdzałam temp. u T.
O 4 nad ranem miał 39,5.
Podałam Nurofen i spadła.
Rano zjadł normalnie śniadanie, drugie śniadanie, a teraz śpi.
Czy to możliwe że to od zębów?
To już drugi dzień, wczoraj miał max. 38,5, a w nocy tak urosła.
Idą mu 4ki i jedna 2ka.
Jednak dziwi mnie aż tak wysoka temp.
Poza tym innych objawów brak.
W razie czego jutro lekarz.

Hej witajcie dziewczyny. hmm słuchaj nie wiem czy cie to uspokoi czy nie ale mój synek pamiętam jak ząbki mu wychodziły to miał nawet 40 stopni gorączki noce miałam zerwane masakra.
 
reklama
Fimka moze byc wysoka temperatura przy zebach, u nas tak bylo, chociaz w miedzy czasie wyszlo, ze maly mial bakterie w moczu I Od tego tez mial goraczke. Teraz czekamy na zeby 5-tki, ktore Ida I wyjsc Nie moga.:)

Okasia zdrowia!:)

wena witaj :)
 
Do góry