reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Betata to tak jak u nas:) Miałam nadzieję, że do porodu córce wyjdą już wszystkie ząbki a chyba nic z tego, ma już jedna piątkę teraz idzie druga ale u niej strasznie długo to trwa :(
 
reklama
140 (10).jpg 140 (9).jpg 140 (7).jpg 140 (5).jpg
Obiecalam, ze wstawie to wstawiam :-) przescieradlo, kostka sensoryczna, ochraniacz i organizer dla synka, a podusie dwustronne dla corki :-)
 

Załączniki

  • 140 (10).jpg
    140 (10).jpg
    8,5 KB · Wyświetleń: 116
  • 140 (9).jpg
    140 (9).jpg
    3 KB · Wyświetleń: 109
  • 140 (7).jpg
    140 (7).jpg
    9,3 KB · Wyświetleń: 131
  • 140 (5).jpg
    140 (5).jpg
    9,4 KB · Wyświetleń: 118
fimka przy zebach moze byc bardzio wysoka temp, biegunka a nawet wymioty.
okasia zdrowka kochana- oby szybko pzreszlo.
basienka28 rewelacjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa az samej chce sprobowac- mzoe cos mi wyjdzie. nie mama maszyny ale moze recznie da rade jakas podusie zrobic :)

a mnie dzis przyajciolka na spacer dlugi ze swoim malym wyciagnela- najpierw nie chcialam ale nei zaluje bo super bylo- pogoda super, pogadalysmy sobie - bylo naparwde fajnie. poitem wpadla tesciowa a teraz siedze z herbatka i odpoczywam :)
 
Okasia zdrowka

Fimka ja tez stawiam na zeby

wena hej :)

Mialam dzis isc po wyniki, ale kurde jakis taki dzien spiacy dzis mam i normalnie ledwo juz siedze, a spac nie pojde, bo pozniej sie mecze w nocy.
 
Dziewczyny hit, dziś rano miałam kontrolę z ZUS-u !!!
Normalnie miałam takiego fuksa heh
Mało brakowało a bym się minęła z tymi babami o 5min,
byłam z psem na spacerze, wracam, jestem już na swoim piętrze i słyszę domofon,
ale myślałam że to do sąsiadów, ale gdy weszłam do mieszkania ponownie jednak u mnie dzwoni,
odbieram domofon a tu : "Dzień Dobry ZUS Zabrze my do Anny B" :))))
No to otworzyłam, zanim wlazły na 3 piętro szybko przebrałam się w domowe ciuszki i ściema heh
no więc one tę wizytację nazwały "sprawdzeniem obecności w domu"
musiałam się podpisać na liście i wsio ;)
nie wspomnę że jak wróciłam z psem to miałam za sekundę wychodzić na zakupy,
także babeczki wstrzeliły się w sam raz :D
 
Dziewczyny hit, dziś rano miałam kontrolę z ZUS-u !!!
Normalnie miałam takiego fuksa heh
Mało brakowało a bym się minęła z tymi babami o 5min,
byłam z psem na spacerze, wracam, jestem już na swoim piętrze i słyszę domofon,
ale myślałam że to do sąsiadów, ale gdy weszłam do mieszkania ponownie jednak u mnie dzwoni,
odbieram domofon a tu : "Dzień Dobry ZUS Zabrze my do Anny B" :))))
No to otworzyłam, zanim wlazły na 3 piętro szybko przebrałam się w domowe ciuszki i ściema heh
no więc one tę wizytację nazwały "sprawdzeniem obecności w domu"
musiałam się podpisać na liście i wsio ;)
nie wspomnę że jak wróciłam z psem to miałam za sekundę wychodzić na zakupy,
także babeczki wstrzeliły się w sam raz :D
Mialas wielkie szczescie. Niestety mi sie nie udalo :-)
 
reklama
Do góry