reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Dziewczynki życzę Wam Wesolych Swiat. Duzo odpoczynku i przede wszystkim zdrówka :-) Ja wlasnie skonczylam sprzatac. Kwiaty i ozdoby sa, obrusy poprasowane, nic tylko swietowac. Az milo sie siedzi w takim domku :-) Apropo jedzenia, non stop jestem glodna :-) zjadlam sniadanie, poszlismy do kosciola poswiecic pokarmy i w kosciele czulam taki mega glod, dobrze, ze przed kosciolem ugotowalam zupke, wiec od razu jak weszlismy do domu to jedlismy :-) Jak samopoczucie? U mnie oki, tylko czuje taki dyskomfort w pachwinach. W srode juz wizyta i moze sie dowiem czy na 100% chlopczyk :-) milego wieczorku :-)
 
reklama
Mnie dziś boli biodro i kolano. Ogólnie stawy ... a tak poza tym samopoczucie super :)

Wkradł się błąd :) Ja urodze chłopca Dominiko :)
 
witaj mamakulka!

laski uffff wszystko zrobiłam a karpatka wyszła mi obłędna, i taka super blacha że na pewno sie podziele z innymi heheheheh

i wam zdrowych wesołych!
 
Hej kochane u mnie 20 tydzien i 3 dzień i +3kg.

Dominika prosze o dopiasnie u mnie chłopca Kubisia :-)

Ja wczoraj zrobilam sernik z rosą i rafarllo (nigdy nie lubilam kokosu a teraz mam na niego ochotę) a tak to święta u teściowej wiec nic wiecej nie muszę robić :-)

A wam wszystkim o waszym rodziną życzę zdrowych i spokojnych świat mokrego dyngusa i pysznego jajka :-)
 
Mnie się też podoba Marysia a mojemu mężowi Michasia :D ale z racji tego , że mieszka u mnie synek to zostało Ignacy :)

Twoje Buldogi są francuskie ?

Dziękuję i wzajemnie kochana :) wesołych świąt :)

Ja mam termin na 13.08 a sama mam urodziny 11.08 wiec może się Igi wstrzeli :p
Iganś bardzo ładnie :-) i chyba to nie jest popularne imię, nie słyszałam przynajmniej (poza serialem na wspolnej :-))
Tak francuskie buldogi :-) dwa psy wykastrowane.
Ja też jestem z sierpnia 02.08 a termin mam na 10.08 więc bedę miała trochę spóźniony prezent urodzinowy.

Ja dzisiaj upiekłam dwa zakalce... :(
 
Mamakulka Asiunia nie mam cukrzycy. Nie jem słodyczy, bo źle się po nich czuję i mam po nich taki dziwny smak w ustach. Niestety też nie smakują mi tak samo jak przed ciążą :/

Dominika no nie ma :/ Kasia, 28 lat TP 30.07.2016 Chłopak :)

Mi też mówią, że nie widać abym tyła. Nawet mój mąż się chwali wszystkim, że jego żona tak dobrze wygląda w ciąży, ale mi się wydaje, że nogi mam bardziej potężne :/ A plecy jak u gladiatora :/

Jedno ciasto mi nie wyszło, zresztą jak zwykle. Mam beznadziejny piekarnik i jedno od spodu za mocno się przypiekło a od góry wydawało się idealne :/ Zawsze sobie obiecuję, że następnym razem wszystko kupię i będę mieć gdzieś!

Kocham święta, jutro lecę rano do mamy na śniadanie, potem lecę na łeb na szyję do siebie przygotować obiad dla ojca i jego rodziny. Najzabawniejsze jest to, że obiad o 14, za chwilę jest 21 a ja nadal nie wiem ile osób będzie. Egoiści, nie dość, że wszystko zwalili na mnie to jeszcze myślą, że ja gotowanie zacznę o 13 jutro i pewnie mi to rybka czy przyjdą 2 osoby czy 7... Szkoda słów...

Dopiero o 19 skończyłam pieczenie i gotowanie. Kręgosłup odmówił posłuszeństwa, ale trochę podreperowałam samopoczucie ciepłą kąpielą. Mam nadzieję, że jutro wstanę wyprostowana :) Teraz sobie odpoczywam, a mąż kończy sprzątanie. Muszę częściej korzystać z podziału obowiązków.

Dziewczyny, życzę Wam przede wszystkim zdrowych i pięknych maluszków, pięknej figury po ciąży :) i żeby zawsze sprzyjało Wam szczęście.
 
reklama
okasia masz rację egoiści! my na poniedziałek luźno zaprosili gości - robimy ognisko na ogrodzie jedna mi napisała że jak sie beda nudzić to przyjadą to jej odpisałam że zaproszenie juz nie aktualne bo wole gości co chcą przyjechac a nie "zabić" nudę w razie co ;) to mi odpisała : aha.
ale wole jasne deklaracje- więc podziwiam że szykujesz obiad na dużą liczbę osób, nie wiedząc czy przyjdą....
 
Do góry