reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Czesc dziewczyny:)
Mamakulka pisz nie przejmuj sie nie wszysykoe jestesmy od poczatku po prostu dzielimy sie codziennoscia :)

Ja na swieta nic nie musze robic dzis idziemy do cioci. Jutro do mamy i pojutrze tez wiec nie robie nic hehe korzystam poki dzidzi nie ma. Bede matka to mysle bede musiala bardziej matkowac:p siostra mlodsza trzy lata i nie ma dzieci a mam wrazenie ze jakos tak czasem jest doroslejsza pod wzgledem obowiazkow domowych. Gotuje piecze. Ja wysile sie do obiadow ktore na bierzaco tego samego dnia wymysle:p

To dziewczyny Wesołych Świąt :) Zdrówka zebyśmy dobrze sie czuły ciaża była miła przyjemna :)) (i szybko zleciala hehe)
 
reklama
:) nie denerwuje się tylko nie nadążam w sumie żeby coś napisać tyle skrobiecie. ;D

U mnie synek to pierwsze dziecko, wczoraj zaczęłam 21 tc , byłam na polowkowych i wszystko porządku.

OKasia masz cukrzycę ciążowa czy po prostu za wysoki cukier?

Ja krzywej jeszcze nie miałam ale z krwi wyszło mi 96 wiec trochę za dużo i jem produkty z niskim ig wiec ciasta odpadają ale skoro cukrzycy jeszcze nie ma to na święta trochę sobie pofolguje i zjem kawałek sernika :)


Dziewczyny mam pytanie ile przytylyscie do tej pory? Napiszcie proszę który macie tydzień i kilogramy jak możecie. Ja jem mniej niż przed ciążą, dodatkowo nie spożywam cukru przecież a już stuknelo 6 kg! Z tym , że na początku straciłam dwa. Trochę się boję bo jestem,jak sam nick wskazuje, kulka :)
 
Mamakulka, u nas 20+3tc i jak dotąd 5,5 kilo na plusie. Nie schudłam na początku nic, bo miałam cały czas apetyt jak przed ciążą. Zachcianek raczej nie mam, a jak już to na śledzia albo ogórka kiszonego. Wcześniej jadłam słodycze, nie jakieś duże ilości ale codziennie, teraz mogłoby ich nie być.
Mamakulka, masz dwa pieski ??
 
Ja tez zachcianek nie mam. Jem normalnie , mniej niż wcześniej i zdrowiej a tu proszę. Większość ludzi mówi ze schudłam ale przypuszczam, że dlatego , że brzuch duży się robi to się zmienia postrzeganie mojej sylwetki :) No nic aby mały był zdrowy to się zrzuci. Ja tez leżałam na początku ciąży bo miałam krwiaka wiec to swoje przypuszczam tez zrobiło. Wiesz już Kamcia co tam się kryje u Ciebie w brzuszku? ;)

Pieski miałam dwa do soboty bo niestety Labradorka nam się rozchorowala I zdechła ;( został nam tylko zwariowany bokser . :)
 
ja aż się boję wizyty po świętach :wink: póki co na wizycie w 18tc było +0kg, ale ostatnio coś mi apetyt wrócił I nawet ptasie mleczko całe w 2 dni sama wciągnęłam :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
więc obawiam się, zę szybko odbiję się od tego zera :baffled:

u mnie dziś pieczenia ciąg dalszy. mazurek skończyłam (wyłożyłam masę, przyozdobiłam), babka drożdżowa sie piecze właśnie, a masa na trzecie ciasto stygnie.
poza tym straciłam głos po wczorajszym śpiewaniu I muszę go odzyskać do 17, bo dziś dalsze śpiewanie :wink:
zapewne kogel mogel pójdzie w ruch.

postaram się na liście podopisywać przypuszczalną płeć naszych maleństw :yes: to będzie wiadomo ile dziewczynek ile chłopców. póki co pamiętam że okasia - chłopiec. nati - dziewczynka, jak mi napiszecie to pouzupełniam :yes:
 
reklama
Do góry