reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2016

reklama
U mnie z tym przeziebieniem to samo, mam wrażenie, że nie jesteśmy do końca zdrowi. Już się cieszyłam, że Wkoncu zdrowi, a dziś wstaje na nowo z bólem gardła, to jest coś nie tak, to coś w powietrzu musi być.
Ja też mam troje facetów w domu, a raczej dzieci, bo mąż mało od dzieci odstaje i jakoś nie czuję się jak królowa, tylko mam wrażenie, że jestem ich kucharka, sprzątaczka itp. Dlatego mam wielką nadzieję, że będzie dziewczynka, bo te istoty z marsa mają zupełnie inne myślenie;-)
Basia, Kinga super, że wszystko ok:-)
 
Kinga super, ze wszystko ok i gratki dziewczynki :) Wszystkiego Najlepszego kochana :)

Matusiak to teraz rozumiemiem wpadacie w wir zakupow :) Troszke zazdroszcze, bo kurcze tez bym cos kupila ( dziewczynskie fatalaszki to dla mnie nowosc ), ale moge co najwyzej jakies smoczki poki co.

beata dlatego wlasnie napisala, ze albo ja zle sparwuje rzady, albo oni chyba nie do konca rozumieja, bo nosic to sie moge co najwyzej sama na rekach w przerwach miedzy sprzataniem po nich
 
Hej dziewczyny ciesze sie ze wizyty udane :-) no i grono dziewczynek sie powieksza jak a bym chciala wiedziec co mi w brzuszku siedzi. Powodzenia na dzisiejszych wizytach. U mnie znowu na odwrót same baby w domu :-) maz sie smieje ze harem sobie robi :-) i ze teraz tez bedzie dziewczynka bo on wie co robił :-) milego dnia wam życzę
 
Hehe gratuluję dziewczynek :-)

Ja zamiast się cieszyć to jakoś tam mi dziwnie.... Choć nie jestem pewna czy na pewno to był chłopak, ale jednak widziałam między nogami dużo wypuklen... Ah taka miałam nadzieję za dziewczynkę :-) No widocznie mi nie dane na różowe ciuszki.
 
My kiedyś kiedyś marzyliśmy o dziewczynce. Potem jak zaszłam w ciążę płeć zupełnie straciła znaczenie. Na usg w 13 tyg. wyszło, że chłopak, więc zaczęliśmy wyobrażać sobie nasze życie z małym chłopcem. Potem jak wiecie było małe przepoczwarzenie i jesteśmy na etapie dziewczynki, co mam nadzieję potwierdzimy jeszcze w sobotę na połówkowym :) Teraz wiem, że jak tylko zapomnę o traumie z pierwszego trymestru to będziemy się starać o drugie dziecko. Mąż zawsze bał się, że synkowi nie będzie w stanie tak okazywać uczuć jak dziewczynce, ale ta obawa zupełnie zniknęła po pierwszym usg.

Fryte3qa super, że wszystko ok i chłopczyk jest zdrowiutki :)

Teraz jestem taka szczęśliwa, budzę się i na powitanie mam kopniaki od maluszka. Potem mąż kilka dostaje, a potem jest całowanie brzuszka i głaskanie. Jest fantastycznie, zupełnie inna jakość życia. Mam wrażenie, że to wcześniejsze było trochę puste i szare. A pewnie za 5 miesięcy będę wrakiem człowieka, jak ta moja mała pszczółka zacznie panowanie :)
 
heromina-ja osobiście uwacam ze nie masz sie co stresowac...kazda z mam z idealnymi wymikami i tak nie ma gwarancji ze dziecko będzie zdrowe,tak jak ty nie masz ze będzie chore...musisz byc fobrej mysli tym bardziej ze usg wyszło ok...ale lekarke zmien koniecznie.
kinga-gratuluję córeczki.
u mnie w domu dwóch chłopaków....narzexzony i syn....jeden wspanialszy od drugiego...cudowni sa oboje...mały to nasze oczko w głowie i idealne dziecko...mam tez 4braci...może dobrze ze teraz dziewczynka
 
@Matusiak pokazuj zakupy jak tylko zrobisz! I baw sie dobrze tam!

@Basia7777 zadne smutki, tylko sie cieszyc. Bedziesz miala czesc druzyny pilkarskiej i nadal bedziesz jedyna panujaca krolowa w domu! R. mowi mi, ze juz tytul najpiekniejszej bedziemy dzielic... wiec czuje sie troche poszkodowana :p

@okasia zgadzam sie! Inna jakosc zycia, dobre okreslenie. Juz bobas w brzuchu daje tyle radosci i tak bardzo zmienia postrzeganie, uczucia, wrazliwosc, a co dopiero jak jest juz po tej Naszej stronie. Mam stracha, ale ie moge sie doczekac jeszcze bardziej i juz zaczynam wyobrazac sobie te male nozki na moich kolanach.
 
reklama
Czy któraś z mam planuje remont (malowanie) przed porodem? Myslicie, ze to moze miec negatywny wplyw na nasze maluszki?
 
Do góry