reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2016

reklama
heromina u nas od 1:500 w dół tez moeia ze to wysokie ryzyko. i nawet jak usg jest ok to wpisuja wysokie ryzyko. ja osobiście znam przypadek dzie dzievko mialo byc zdriwe a urodziło sir z ZD ale znam taki ze po pozytywnym wyniku aminopunkcji uridzilo sie zupełnie zdrowe. co do lrkarki straszna baba no jak tak mozna...ja mam chyba szczęście bo w pierwszej ciąży i teraz trafolam na super położna
fryte-trzymam kciuki :)
 
To ja sie widze musze cieszyc ze trafilam na dwoch super lekarzy i na nfz i prywatnie :) fryte trzymam kciuki
Ja po wizyte dzidzia zdrowa ale nie chciala za bardzo pokazac co ma miedzy nogami niby siusiaka Pan doktor nie widzial ale mowil ze nie daje głowy za dziewczynke..
Ale sie bardzo ciesze bo za miesiac na nastepna wizyte bedzie mial nowe usg z 4d i wtedy ładnie bd wszystko wiadomo :)
 
heromina ale zmija.....co za baba....żal.... ja cię tulę i ty mądra babka się nie przejmuj prostactwem!
 
Heromina Jak się czyta, to aż ciężko uwierzyć, że taka baba wstretna, bo nie wiem czy ja można nazwać lekarzem pracuje z ludźmi...ręce opadają .
Polcia ważne, że dzidzia zdrowa:-)
Fryte jak tam??
 
Fryte - jak po wizycie?

Heromina - szkoda słów, co za typka!

Od wtorku mam powrót mdłości :(
I do tego od wczoraj Tomek mocno zaziębiony.
Mnie z powrotem drapie w gardle :/
I tak będzie w koło Macieju?
Kurka - najpierw przeziębienie, później mdłości, później silniejsze przeziębienie i teraz znowu mdłości i drapanie w gardle.
KOSZMAR.
 
Fimka ja chorowałam w połowie stycznia tak na całego. Od tamtego czasu nadal czuję jakby choroba nade mną wisiała, jakbym do końca jej nie doleczyła. Każdego dnia budzę się z katarem. Dziś obudziłam się z koszmarnym bólem głowy, który od ręki przeszedł jak wydmuchałam nos. Co kilka dni muszę robić inhalację żeby zdusić w zarodku. Paskudny wirus!
 
Fimka współczuje niestety ja mdłosci tez mniewam srednio co drugi dzień albo jak zjem coś nie tak albo jak głodna. Nie sa co prawda tak intensywne jak były ale są wiec mysle ze to tak do końca nie mija:(
Ja sie boje choroby bo na około co chwile ktos chory na dodatek u nas w miescie panuje epidemia jelitowki. Pol rodziny chorej mam nadzieje ze mnie nie wezmie..
 
to jak chora byłam w tym roku to chyba tak nigdy
jako że leczę sie naturalnie to zajeło mi to trochę więcej czasu ale doszłam do siebie, ale wir bardzo złosliwy i długo zalęgajacy ....
 
reklama
wspolczuje, mi mdlosci minely na dobre za to pojawila sie zgaga ale ogolnie chwilowo ciaza jest piekna ;)

ania38 dobrze ze skontrolowalas to w szpitalu.

heronima brak slow co do tej lekarki !
 
Do góry