reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Mój lokator tak się dziś kotłuje w brzuchu, że aż widać gołym okiem. Strasznie się cieszę, daje mi to pewność, że wszystko ok. Zanim poczułam ruchy to liczyłam czas od usg do usg. Maluch jest spragniony uczuć, póki przykładam rękę do brzucha to jest w miarę spokojnie, ale wystarczy, że na chwilę oderwę dłoń i już zaczyna się bunt w postaci serii kopnięć. Czy to już dobry moment na wychowanie :)?!

Koficzka, dzięki :), właśnie spojrzałam na stronę i faktycznie są na razie niewielkie wyprzedaże. Będę tego pilnować :) Napaliłam się na jeansy. Getry też dziś widziałam, ale w sklepie były tylko czarne.

Kupiłam oliwkę z babydream. Mam nadzieję, że trochę pomoże na moją suchą jak wiór skórę :/ Poza tym ma śliczny zapach, nastraja mnie na dziecko, pachnie jak kosmetyki dla niemowląt :)

Nie wiem czy to tylko moja przypadłość, ale mam wilczy apetyt. Jem co 3-4 godziny, ale już po około 2,5 jestem głodna. Nie jem dużych porcji, nie podjadam między posiłkami, myślę nad tym co jem, ale mimo to jestem zaniepokojona. Panicznie boję się, że przytyję 30 kg i utuczę dziecko :/ Po ostatniej wizycie zostałam nowy suplement diety o znacznie uboższym składzie żeby nie dublować składników odżywczych, które przyswajam naturalnie w diecie.

Nati, ja też ma super nastrój mimo pogody. Nareszcie mam niczym niezmąconą radość z ciąży, a chyba właściwiej byłoby to nazwać euforią :) Jutro jadę do babci po część ciuszków dla dziecka, które zdołała zgromadzić. Już nie mogę się doczekać.
 
reklama
Koficzka ja sie realizuje teraz przy mlidym tez mam blog pisze poezje, moje wiersze sa w tomiku poezji nie dlugo mam w planach wydać wlasny wiwc wiem ze mizna wiele rzeczy robic z dziecmi, na wycieczki jezdzimy i zwiedzamy tez.
Kurcze jestem ciekawa czy u mnie faktycznie dziewczynka siedzi:) musze czekac jeszcze 9 dni o ile będzie chciala współpracować
 
@okasia zazdroszcze kopniakow... ja nic nie czuje. Czasem siedze z reka na brzuchu i czekam haha niestety to nie pomaga. Takze czekam do poniedzialku, zeby sie upewnic, ze u Spiocha ok :p
 
@okasia zazdroszcze kopniakow... ja nic nie czuje. Czasem siedze z reka na brzuchu i czekam haha niestety to nie pomaga. Takze czekam do poniedzialku, zeby sie upewnic, ze u Spiocha ok :p
Ja też już kładę rączki na brzuchu i na razie też nic więc czekam z niecierpliwością :) jeszcze półtora tygodnia do wizyty :) nie mogę się doczekać :) a teraz jestem po 40minutowym treningu i lecę pod prysznic ;)
 
U mnie kopniaki juz wyraźne i dosyć częste. Jeszcze tydzien temu czulam tylko jak lezalam na plecach a teraz siedze przy stole, pije herbate i nie raz czujr kopniaka ale ja w piatek startuje z 20 tc :)
 
Pewnie lada chwila i u Was się zaczną, fantastyczne uczucie :) Na początku spodziewałam się czegoś bardziej wyraźnego i kilka dni bagatelizowałam delikatne pulsowanie pod pępkiem aż zrobiło się silniejsze i zaczęło wędrować, wtedy już wiedziałam, że to maluch :)
 
Ja to juz czuje bez wzgledu na to co robie, sprzatam, gotuje czy siedze. Za 2 tyg wizyta, a za 3tyg polowkowe. Strasznie szybko mi czas leci w tej ciazy
 
Fajnie, że już czujecie maluszki :-) A czy są mamy co nic nie czują? :-) Ja dziś poczułam w brzuchu bąbelki.. ale nie wiem czy to dzidzia :-) i tak czekam i czekam... :-)
 
reklama
Do góry