reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Super że już tak czujecie! Ja nie czuję nic.. poza skurczami jak położę się na plecach, od razu mnie łapie skurcz... śmieję się że po tatusiu uparciuch rośnie i nie będzie na zawołanie kopał :D
a w którym dokładnie miejscu czujecie? już koło pępka? bo u mnie nadal niziutko jest... boję się że faktycznie obawy lekarza się sprawdzą i będzie łożysko przodujące!

Ale na pocieszenie siostra z Anglii ciuszki mi za niedługo przywiezie dla dzidziusia, wybieram od wczoraj w necie, któraś z Was polecała firmę George, prawda? właśnie z tej firmy zamówiłyśmy, już nie mogę się doczekać! :) takie cuda!
 
reklama
Hej. Pojechalismy z mezem dzisiaj na wizyte i zastalismy karteczke, ze w dniu dzisiejszym nieczynne. Troche bylam zla, bo specjalnie wolne wzielismy, teraz trzeba bedzie kombinowac w poniedziałek wolne. W jedna strone 45 km jechalismy. Ehh.... Smieje sie, ze wycieczke krajoznawcza zrobilsmy sobie :-)
 
Super że już tak czujecie! Ja nie czuję nic.. poza skurczami jak położę się na plecach, od razu mnie łapie skurcz... śmieję się że po tatusiu uparciuch rośnie i nie będzie na zawołanie kopał :D
a w którym dokładnie miejscu czujecie? już koło pępka? bo u mnie nadal niziutko jest... boję się że faktycznie obawy lekarza się sprawdzą i będzie łożysko przodujące!

Ale na pocieszenie siostra z Anglii ciuszki mi za niedługo przywiezie dla dzidziusia, wybieram od wczoraj w necie, któraś z Was polecała firmę George, prawda? właśnie z tej firmy zamówiłyśmy, już nie mogę się doczekać! :) takie cuda!
Ja polecalam firme george. Zamawiam duzo ciuszkow z Anglii dla corki wlasnie z tej firmy. Czekam na kolejna paczuszke :-)
 
Fryte ja nieraz barfo niski innym razem pod pepkiem. Pilecam tą firme tania i super ciuszki dla dzieci do dzis lubie tam dla małego kupować.
 
heromina mi też szybko leci! czasami się łapię na tym, żeby zdjęcie zrobić sobie w ciąży bo nagle się brzuchol powiększa :D

happymum to miłe że udowadniasz swoje szczęście i mega spełnienie życzę ci tego w ciągu dalszym :D i tak jak rozumiemy Ciebie, to spróbuj zrozumieć że nie każdy piał z zachwytu nad dziećmi w wieku 20 lat ;)

okasia to czujesz dziecko!
 
Ostatnia edycja:
Fluttershy - ja też jeszcze nie czuję regularnych ruchów.
Chyba poczułam takie pojedyncze 2 czy 3 razy, ale głowy ne dam :wink:
 
reklama
Do góry