reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Oj ja tez nocy nieprzysypiam tak mi nie wygodnie a jeszcze nawet dobrze brzuszka nie widac:p co do proszkow to az sie boje mama miala ze mna takie problemy bo alergiczka moze dzidzia bedzie za tata. A wczorak znowu pech przy jedzeniu plomba mi wyleciala i latałam jak glupia po dentystach. Ale udalo sie zab do odratowania:) ja zadnych skurczow nie czuje ani zadnych ruchow ale wieczorkami brzucho troche bardziej napiety.

Mnie tez tak niewygodnie. Tak sie nie moglam ulozyc, poza tym tak mi goraco ciaagle! LEpiej chyba nie bedzie i ber rogala, ktory dzieki tym kuleczkom jest chlodny juz nie ma spania.

Ja dzis tez o 5 pobudka, bo R. do pracy i zaoferowalam sie z kanapkami. Godzine prawie pozniej pudelki czytalam i usnelam, ale wstalam zmeczona bardziej niz wtedy. Pozniej wrocila siostra z dzieciakami i tylko sie modle, zeby moja dzidzia byla grzeczna i spokojna, bo tamta dwojka to male kochane koszmarki :p

Dostalam od przyjaciolki siostry torbe z ubrankami... po co kupowac, jak w razie czego na pierszy miesiac juz mam haha! I to takie cuda niektore! Polowa po dziewczynce, a druga polowa neutralna - od 56 - 62/68, bo tamta dzidzia urodzila sie w styczniu. Musze je gleboko schowac, bo bede ta siate codziennie wypakowywac i pakowac z powrotem zeby sobie poogladac poraz setny cudne male ciuszki :p
 
Ja nie mam w otoczeniu ani w rodzinie zadnych dzieciaczkow wiec z ubranek to wiekszosc nowe pewnie. Sa przesłodkie takie ubranka i tez bym chyba codziennie wyjmowała narazie z zakupow skusiłam sie jedynie na czapeczke zeby chociaz cos miec i taka bylam zadowolona jak ta pierwsza w zyciu malutka rzecz kupiłam dla mojej dzidzi. Nic narazie nie kupuje dopiero pozniej jak plec bede znała :)
 
heromina weszłam na forum bo mnie ciekawość zżerała czy wiesz co tam sobie słodko rośnie :D gratki dziewuszki!!!!

fimka zdrówka!

happymama- miałam ten problem w 1 ciąży- jaki magnez bierzesz?

nati ja tak kupiłam bodziaki i oglądam co kilka dni ;)
 
koficzka dzieki :) co prawda te 20% to calkiem sporo, ale ginka byla niemal pewna, ze to dziewczynka, wiec mam nadzieje, ze sie nic nie zmieni, bo imie juz jest :p
 
Nati Boże ... Przeczytałam "idę robić sok z super myszy " ...
Jestem nieprzytomna :) wracam z analitycznych

Nt proszków sie nie wypowiem każda musi sama sprawdzić :)

Miłego dnia dziewczyny !
 
Dziewczyny, czy któraś z Was latała samolotem w ciazy? Myślimy o jakiś wakacjach w marcu albo kwietniu ale wiem ze wsród lekarzy zdania sa podzielone co chodzi o latanie. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie [emoji3]?
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś z Was latała samolotem w ciazy? Myślimy o jakiś wakacjach w marcu albo kwietniu ale wiem ze wsród lekarzy zdania sa podzielone co chodzi o latanie. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie [emoji3]?
do 7 miesiaca mozesz bez zasiwadzcen a pozniej lekarz musi wyrazic zgode na pismie.

boze jaka jestem dzis leniwa. ide z mala na warsztaty na 14 a potem mcdonalda jeje obiedalam- mam bony to pojdziemy. glownie chodzimy tam na lody bo uwielbiamy :p
 
Do góry