reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2016

Basienka28 porozmawiaj z szefem ze zle sie czujesz i juz nie dajesz rady tyle pracować, ze lekarz zalecił Ci dużo leżeć i ze nie dasz rady tyle pracowac ile ustaliliście. Uwierz mi, ze jak wrócisz po macierzyńskim to naprawdę nikt nie będzie pamiętał czy pracowałaś do końca lutego czy do końca marca. A dla Ciebie i Twojej dzidzi to jest różnica. Nie jestem pewna czy to Ty kiedyś pisałaś ze jeszcze wcześniej przed l4 idziesz na urlop? Radzę nie wykorzystywać przed porodem urlopu bo później jak będzie dzidziuś i skończy sie macierzyński to urlop zaległy baaardzo sie przyda [emoji3].

Co chodzi o nie spanie to moja 20 miesięczna córeczka od zeszłej niedzieli co noc sie budzi na ok 3 godziny. Muszę do niej wstawać z 30 razy bo płacze, albo biorę ja do nas do łóżka, ale sie tak wierci ze tez nikt nie śpi. Nie wiem co jej jest, idą jej zeby ale nigdy nie miała tak aby aż tyle nocy pod rząd było nieprzespanych. Dzisiaj to juz mam totalnie dosyć bo nie spała od 1 do 5:30 a pozniej zasnęła tylko do 8. Od tego zmęczenia czuje ze znowu mnie bierze przeziębienie. Nie wiem jak ja dam radę jeszcze z małym noworodkiem [emoji6]. I najgorsze ze w nocy nie lubię juz tego mojego Malucha a rano wszystko mija i znowu kocham ja nad życie i wiem ze dla Niej zrobię wszystko i mogę nie spać jeszcze długo [emoji6]
Hehe skad ja to znam. Mojemu maluchowi Ida 5tki , tez budzi sie co chwile z placzem, pije I pije a potem sika I tak w kolko. Wtedy strach mnie ogarnia jak to bedzie przy malutkim dziecku I boje sie ze jedno usnie to nastepne sie obudzi:-(
 
reklama
Na skurcze chyba większą dawkę magnezu powinno się łykać.
Szczególnie jak jest wypłukiwany w ciągu dnia przez np. kawę.
A jak już b. brzuch się stawia, to lepiej powiedzieć lekarzowi, przypisuje wtedy jakąś końską dawkę magnezu.

Mnie rozkłada przeziębienie :/
GRRRRRRRRRRR!
Tomek katar i kaszel, u mnie gardło.
Ech.
 
w takim razie od dziś biorę magnez, bo codziennie piję kawę z cykorią, niby tam jest tylko 40%kawy rozpuszczalnej ale widocznie wystarczająco dużo...:/
współczuję przeziębienia, bo już i tak wystarczająco mamy organizmy obciążone!
@beata0526 jak coś się dowiesz od lekarza na ten temat to czekam na info :)
 
ja taki mam i dla mnie rewelacyjny- przy pierwszej ciazy sie sprawdzil. innych nie znam i nie moge sie wypowiedziec
basienka ty sie bedziesz zapracowywala a nikt ci za to nie podziekuje a zdrowie twoje i malenstwa najwazniejsze. moze lepiej wczesniej na l4 isc?

ja wlansie snaidanie robie bo umieram z glodu. pogoda nie za ciekawa jak codzien ostatnio ehhhhhhhhhh a to ostatanie dni ferii u nas. mloda juz nudzi sie jak mops.
Najwcześniej moge isc od 1 kwietnia
 
na 80% dziewczynka, ale strasznie ciezka we wspolpracy przesadzilam z tym slodkim, bo adhd bylo, ale nogi skrzyzowane i juz. Przez kilka sek doslownie udalos ie cos tam dopjrzec i lekarka od razu stwierdziula, ze raczej laska,a le wiadomo te 20% zostaje, wiec czekamy na polowkowe. Ogolnie wszystko ok, mam kiepskie wyniki tz niedobor zelaza, ale juz dostalam medykamenty, wiec powinno byc ok. Co do Downa to nie wpoeidziala czy dobrze zrobilam czy zle, z enie poszlam na amniopunkcje jedynie podsumowala to tak, ze przy ogolnych wynikach wieksze szanse mialabym na poronienie niz na to, ze dziecko jest chore.

Czy ktoras z Was orientuje sie czy toksoplazmoza mozna zarazic sie przez zadrapanie przez kota??

Mnie tez ostatanio moj kocur przeoral brzuch do krwi przy obcinaniu paznokci, ale szybko przemylam woda z mydlem.
 
Ja dziś wróciłam do pracy po 3 tygodniach zwolnienia ja tam zamierzam pracować do połowy maja albo początku czerwca może się uda. Tylko te mdłości trochę plany mi psują
 
Hermiona... Ja też umyłam ranę wodą z mydłem. Mam nadzieje, że będzie OK... a robiłas badania na toksoplazmoze?
Przechodzilas kiedys?
 
reklama
Do góry