reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Jolcia współczuję tych wymiotów, bo mdłości da się przeżyć. Ale wniosek taki ze jednak nie takie różne te ciąże. Ja nie wymiotowalam w pierwszej i teraz też nie zdazylo się jeszcze, ale trochę przede mną.
A cały dzień Ci dokuczaja?
 
W ciąży z Ami o tyle było łatwiej ze nie musiałam się nikim opiekować... wtedy dużo spałam a wymioty meczyly mnie cała dobę :/
Dziś od rana do wieczora po każdym posiłku :( rano na pustyni żołądek też mnie wymeczylo... po prostu jak wstaje to jest bleee... dlatego staramy się leżeć Ale wiecie jak to jest z dzieciaczkami.
 
Ann oni sobie tutaj przetlumacza szczepienia i Beda wiedzieli Jak szczepic. Tak bylo u moich starszych dzieci.

Jolcia wspolczuje wymiotow!
 
Witam !
Dzisiaj byłam na drugim badaniu bety wyszła 399ui [emoji1] dzisaj jest14 dpt
 
Ostatnia edycja:
Jolcia masz rację w pierwszej ciąży to można wypoczywać jak coś nie tak gorzej jak dzieci już są.

Happumama to muszę mieć z Polski kartę szczepień. Ciekawe czy nie robią problemów żeby wydać.
 
Hej Laseczki!
Ja w pracy... Wczoraj byłam troche zajętą.
No ale tak: zaliczyłam moje pierwsze mdłości :-) w pracy podczas lunchu. Zastanawiałam sie co mi tak niedobrze ( bo w prawdzie jak nic cie nie boli itd to nie pamieta sie ze jest sie w ciazy :-) ) no i nadeszlo oswiecenie :-)
Dzwoniłam do kliniki dostalam lutinusa jeszcze na 3 tyg :-) fajnie :-) pozniej zalatwie sobie w Pl :-)
Ok. Milego dzionka! Do usłyszenia pozniej! :-)
 
reklama
Ann - a w ksiazeczce zdrowia nie masz wpisanych szczepien. U nas wystarczyla lekarzowi ksiazeczka zdrowia nie trzebabylo karty szczepien.
 
Do góry