reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2016

Dzięki dziewczyny :) dziś mam wizytę u ginka i liczę na słowa otuchy ;) bo jak narazie to masakra :( łykam nospe jak jest bardzo źle, ciągle sprawdzam czy nie plamie, boli i ciągnie i mdli non stop :( skurcze łydek i całe noce nie przespane. Pierwszą ciążę było spoko ale to 7 lat temu a człowiek nie młodnieje ;) choć może i inaczej podchodziłam, leżałam, rozpieszczałam się itp. a teraz nikt za mnie nie zrobi ;) dziecko się samo do szkoły nie wyprawi ;) dobrze, że przynajmniej mąż sobie śniadanie sam kupi ;)

co do pamiątek to właśnie odkopałam skrzynkę córki - mam tam pierwsze śpioszki, skarpetki itp, pamiątki z chrztu, życzenia, no i pamiętnik z ciąży :) zdjęcia usg, moje zapiski, fajnie się czytało po latach :) z pierwszego roku mam też pamiętnik córki ze zdjęciami
 
reklama
Nadzieja pamiętam o tych gotowych albumach Ale wczoraj fatalnie się czułam i nie korzystałam z laptopa... Dziś poszukam na tel to Ci linka wyśle.

U mnie bez zmian wymioty męczą od rana :(
 
Witam! Siedzę i myślę czy jest już grupa sierpniowych mam na forum... a tu już 65 stron zapisanych! No nie będę się oszukiwała że nadrobię:) W poniedziałek ujrzałam na teście 2 kreseczki. Oczywiście test powtórzyłam we wtorek i w czwartek;) Na bete nie idę, żeby się dodatkowo nie stresować. Wizytę u gina mam 15.12. i mam nadzieję usłyszeć już małe serduszko. Oczywiście ciąge biegam do toalety sprawdzać czy nie dostałam jednak okresu... Kurcze powiem Wam że to moja druga ciąża i boję się jak cholera... i to kurcze początek a mi hormony szaleją jak diabli i ciągle płaczę:/
 
Madzix mam to samo...każde ukłucie sprawdzam w toalecie, ale nie mogłabym czekać tak długo z wizytą ;) choć nie liczę że na usg coś już będzie no ale przynajmniej z lekarzem pogadam co i jak brać i jakie badania porobić :) no i nie wiem jak na to zareaguje młoda ale od jakiegoś czasu dopytuje kedy będzie dzidziuś to oby się ucieszyła :)
 
Mam w książeczce. Jak wystarczy to super :-)

Isiorek powodzenia u lekarza :-)

Jolcia trzymaj się

Madzix witaj i gratulacje
Napisz coś więcej o was :-)
 
Isiorek-trzymam kciuki za wizyte!
Madzix-witam i gratuluję u mnie tez druga a stresuje się strasznie.
Ja czuje się mało ciazowo od kilku dni...czasem w brzuchu zakluje,czasem plecy bolą i wczoraj przy kolacji pomidor mi pachniał i smakował jak zepsuty. Mdlisci tez sporadyczne ;)
 
reklama
Do góry