reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Basiu pewnie też bym tak zrobiła :-) ale racja najpewniej to ciśnienie.. Papercut no to powodzenia ja też zostawiam to lekarzowi Sama nic tam sobie szukać nie chce hehe :-D dziewczyny ja dziś odpoczywam choć jakaś zakręcona zapomniałam o wielu rzeczach które miałam zrobić chociażby ale to nic... Pogoda marna ale plus taki ze w końcu póki co nie martwię się o nią lub niego bo czuję je :-D
Zaraz zabieram się do zrobienia ogórków malosolnych :-D
 
reklama
Lenka super ze w koncu dzidzka sie odezwala u mnie tez wczoraj caly dzien szalala
Basia ja wczoraj bylam na wycieczce w Inowroclawiu na tezniach i powiem Ci ze w domu tez mi bylo ciagle duszno słabo mysle ze im ciaza dalej tym bedzie nam gorzej i pewnie takie wycieczki zmiany klimatu ogolne atrakcje nie dla nas. Stranie mnie droga wymeczyla a moze z 2,5godz w obie strony tam jedzonko odpoczywanie spacerek wiec nic nadzwyczajnego. A jednak wieczorem czulam sie strasznie..

Co do zamknietego watku nic nie wiedzialam ale rzeczywiscoe musialo to nastapic skoro tu dziewczyn nie ma. No sytuacja srednia..
 
Tez chciałam ostatnio zwrócić uwagę, że parę dziewczyn ostatnio nie udziela się choćby Okasia, Kofficzka itp Nie fajna sytuacja....
Paper szyjkę bardzo łatwo znaleźć, rzeczywiście przypomina jakby nos i jest na przedniej ściance. Badałam sobie w cyklu w którym zaszłam :) Ale od początku ciąży nie pcham tam paluchów :p
 
Ja poprzednio uzywalam linomag i emolium z racji tego że mój alergik. Więc teraz okaże się jak to będzie.
 
reklama
No bo się zastanawiam z wprawy juz wyszłam jakby nie patrzeć tyle lat minęło a ja nie wiem kiedy he i zastanawiam się co kupić jakie pampersy i do mycia co...bo nie mam pojęcia
Za synem to ciężko było alergik ze masakra wiec wiadomo....
 
Do góry