reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

No ja mam w tej chwili daleko do miejsca w którym urządzają zajęcia ale może warto. Ile razy w tygodniu jest u Ciebie? Ja bym chciała z mezem ale.on pracuje na dwie zmiany wiec na pewno czasem by odpadal. ...

rfxgqqmzuol7q4s7.png
 
reklama
Ja też rzadko się udzielam, ale jestem tu od dawna. Co do zamkniętego forum, powiem tylko tyle, że za wcześnie na zamknięte. Jeszcze wiele sierpniowych mam chciałoby pewnie do nas dołączyć. Odpowiedni czas na zamknięty to moment, kiedy rozpoczną się porody, będziemy chciały pochwalić lub pożalić się opisami swych przeżyć i zdjęciami Maluszków. O i tyle :)
 
Papercut fajnie ze w weekendy jest ta szkola bo mozna sie na nia wybrać z tatusiem :-)

Jaspis popieram ale pamietam jakis czas temu byla gatka o zamknietym i wiekszosc byla za tym ze jest jeszcze za wczesnie a jednak zrobily sobie zamkniety wątek wiec nie wiem o co tu chodzi
 
To mnie zaskoczyłyście z tym forum zamkniętym. ...:eek: przykro mi troszkę nawet, bo wydawało mi się, że jestem tu od początku, no trudno :-)

Papercut ja szkołę rodzenia bardzo dobrze wspominam, cieszyłam się, że z mężem chodziłam, bo przynajmniej on też wiedział czego podczas porodu się spodziewać. A niektóre informacje to on lepiej ode mnie pamiętał :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mi tez jest smutno,bo mimo ze zbytnio wylewna z ilością postów nie jestem to cały czas na bierząco od początku jestem z Wami. Jakoś tak miło było przechodzić ta ciąże z innymi, a teraz czuje stratę...

Zapisałam sie na gimnastykę dla kobiet w ciazy. Kilka razy juz byłam. Jak przed ciąża dosyć regularnie chodziłam na siłownie i spinning, tak od grudnia zaprzestałam wszelkiej aktywności. I teraz czuje mięśnie mimo ze ćwiczenia nie sa intensywne to wczoraj ledwo ciągłym nogi za sobą :-). Mam zamiar lepiej przygotować sie do tego porodu, bo za pierwszym razem w ciazy nic nie robiłam. Była to wyczekana 6 lat ciąża i bałam sie nawet podnieść nogę ;-). A poród to jednak ogromny wysiłek fizyczny i trzeba byc sprawnym :-)
 
Do góry