reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ja upieklam drozdzowki dla synka. Bez jajek i mleka. Ale na szczęście wyszły. Teraz próbuje leczo zrobić z kabaczkow ale muszę co chwile usiąść bo.mam nogi jak z waty

Dziewczyny macie może problemy z wystawieniem posta. Mi już któryś raz się nie załącza. Musze wyłączać tel i wtedy zadziała ale na jeden raz
 
reklama
Jaspis u mnie identycznie.... Hmmm może młody gdzieś nas naciska...

Ja już w aucie i jakoś się uspokoilam:-)
Choc na promie mi wróciło, ale na chwilę, teraz już spokojnie.

Byłam jeszcze nad Morzem i na rybce więc wyjechaliśmy później aby skorzystać z promieni słonecznych :-) potem już w kratkę było hehe

Będę przed 21:00 więc akurat :-)

Nawet nie wiedziałam że jest jakaś druga grupa sierpniowek.... I że można ją zrobić jako zamknieta...
 
A ja mam leczo ze sloiczka własnej roboty na zimę dużo robiłam i zostało :-D wystarczy mięsko dać
Basiu milej podróży ;-)
No co do grupy szkoda no ale sądzę że nam tu miło tez się gawedzi :-D
Hellevoet ja miałam podobnie ale u mnie to był problem z internetem :-D
 
Dziewczyny dzis mama z siostra zrobiły mi niespodzianke. Były na zakupach kupiły materac do łozeczka posciel przescieradełka przewijak :) ubranek juz troche mama. Z mezem odkupilismy wozek w ładnym stanie wiec nie powoem jestesmy do przodu:) bylismy na pizzy zakupach a teraz relaksik :)
 
Polcia to super ;-) zawsze coś juz masz a nawet sporo ;-)
A ja dziewczyny robie fasolkę po bretonsku szykuje ;-) sama nie zjem bo nie zbyt Lubie ale mąż uwielbia wiec bd miał jutro ;-) ogórki malosolne tak pachną pięknie mniam ale jeszcze za wcześnie dopiero dziś zalane he
 
Ja ostatnio 1.5 kg zrobiłam ogórków i zjadlam juz wieczorem połowę :D

rfxgqqmzuol7q4s7.png
 
Ogorki to ja musze miec ukiszone zeby zjesc a zawsze jak np mama robila to zdazyli mi zjesc. Ale w ciazy jakos noe mam parcia. Zdazy sie ze mam na jakoes ciastko albo jakis makaron, nalesniki, kasza manna,platko owsiane z takich rzeczy:p
 
Jejku, ja praktycznie tez tylko słodycze bym jadła. Od mięsa mnie odrzuca. I jak nie tyłam dużo to teraz w ciagu tygodnia chyba z 2 kilo przybrałam. Muszę sie ograniczyć trochę bo juz czuje ze mi cieżko a tu jeszcze 3 miesiące i upały tez mogą byc wiec każdy kilogram bedzie odczuwalny i utrudniający funkcjonowanie [emoji57]
 
reklama
Hej dziewczyny :) ja wczoraj cały dzień na nogach albo w rozjazdach, dzisiaj się nasiedziałam u mamy i plecy mi się zbuntowały :( bolą jak cholera. Teraz leże do góry brzuchem i jem chałkę :D
Moja mama uszyje dla maluszka pościel, macie jakiegos sprawdzonego allegrowicza z bawełnami ?? Bo pamiętam że pare osób szyło.


hchyyx8dko6t722z.png
 
Do góry