reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Kropka nigdy nie chciałam in vitro a tez to jest nie zgodne z wiara moją...

modle sie nowenna pompejańska i mam nadzieję że uda sie naturalnie
 
reklama
WITAJCIE MOJE CUDNE DZIEWCZYNKI!
Jestem w pracy, ale mam jakiś dobry humor dzisiaj :-D

Jeszcze nie testowałam, planowana @ w poniedziałek ale chyba nie wytrzymam i zrobię w sobotę rano - ale jestem podekscytowana!

Happymum przepowiadam, że Twoja blada kreska to ciąża :-D
Spróbuj test płytkowy np. bobo test

Boziu dziewczyny ale się stresuję przed tą sobotą muszę przestać o tym myśleć :-)

Miłego dzioneczka dla wszystkich!!!
 
hej dziewczyny, pisałam już wczoraj ale post się nie pojawił :) ja też mam nadzieję na sierpień 2016 :D w poniedziałek powinna pojawić się @, podobnie jak u Ciebie Karolanka :) mam nadzieję, że się nie pojawi :) co prawda dopiero zaczynamy starania o Maleństwo, jesteśmy świeżo po ślubie, ale już od dawna marzymy o dziecku :) póki co to pobolewają mnie piersi i jajniki, ale obawiam się że to przed @ :( mam też mdłości, ale za wcześnie na taki objaw więc pewnie sobie wkręcam :( do testu jeszcze kilka dni, ale kroci mnie strasznie, żeby już zrobić :) pozdrawiam Was serdecznie, zdrówka Wam życzę i super że jesteście :-D
 
Happymum ciekawe jaki wynik ;-)

Karolanka pierwsza ciąża? Przepraszam jeśli już pisałaś ;-)
Czekamy na jakieś wyniki :-)
 
Witam!
Jestem nowa na tym forum.
Zrobiłam test 24.11 dwa dni przed spodziewaną @ wyszedł pozytywny z tym,że druga kreseczka była bladsza..dziś rano test powtórzony i też dwie kreseczki :-) Jestem mega szczęśliwa!!!
Wizytę u lekarza mam 09.12.
Pozdrawiam
 
Cześć dziewczyny:) czy można do was dołączyć?

W poniedziałek zrobiłam test - pozytywny, druga kreska blada. We wtorek z rana kolejny test - kreska już mocna. Termin @ miałam na wczoraj. Mimo testów stres był wielki, że znowu przyjdzie:/

Do lekarza idę 5 grudnia i liczę na potwierdzenie pozytywnych wiadomości. Mam już 3-letniego synka, o drugą pociechę staraliśmy się 7 cykli aż w końcu się udało:) Jeśli chodzi o objawy to na razie strasznie bolesne piersi oraz ból jajników ale idzie wytrzymać:)

Pozdrawiam wszystkich i baaardzo mocno trzymam kciuki:)
 
reklama
Tak zupełnie z innej beczki, nie wiem czy widzialyscie info odnośnie zamkniętych wątków, wydaje mi się że teraz to bez sens Ale za jakiś czacz taki wątek się nam przyda :) może poprosimy o złożenie takiego na przyszłość a teraz i tak tu będziemy pisać :)
 
Do góry