reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Jolcia ja nie jestem fanka takich rozmów na fb
Też tam mamy grupę ale zdecydowanie bb wygrywa.

Jolcia gdzie pracujesz?

Okasia gratulacje. Wspaniałe uczucie co? :-) ja za pierwszą ciąża nie mówiłam ale mąż się szybko wygadal rodzinie. Więc u nas wszyscy wiedzieli jakoś w trzecim miesiącu może trochę wcześniej. Teraz nawet jakbym chciała utrzymać tajemnice to wiedza ze chcieliśmy się starać o dzidziusia więc w święta się domyśla jak nawet lampki wina nie wypije. Taka rodzinka tajemnice trudno mieć. :-)

Kropka myślę podobnie. Rodzinne spotkania drinkowanie. Choć wolałabym się nie chwalić tak wcześnie.
 
Dzięki dziewczyny za miłe przyjęcie! My raczej musimy w święta powiedzieć, teściowa ostatnio wzięła radioaktywny jod, więc trzeba będzie jej wytłumaczyć czemu nie będę mogła się z nią widzieć w święta, ale takie wytłumaczenie powinno załagodzić sprawę :)
 
Ooooo, w końcu się pojawiło :) A więc witam Was serdecznie... pisałam już wcześniej, ale to być może już nieaktualne. @ powinna nadejść w poniedziałek, ale nie wytrzymałam i już zrobiłam test...niestety wyszedł negatywny. Smutno mi, ale jeszcze się łudzę, że to za wcześnie i zrobię w poniedziałek jak @ nie pojawi się :) nadzieja umiera ostatnia :) Co prawda to dopiero początki naszych starań, jesteśmy świeżo po ślubie, ale już od dawna marzy nam się Maleństwo... pozdrawiam Was serdecznie, trzymam za Was kciuki, mam nadzieję, że jednak zagrzeję tu miejsce na najbliższe 9 miesięcy :-)
 
Molly_88 trzymam kciuki, mnie 3 dni przed planowanym terminem miesiączki też wyszedł negatywny i trochę się podłamałam. Potem bóle okresowe 1 dzień spóźniania, drugi i zrobiłam test :) Swoją drogą to obrzydliwe, ale jakoś nie potrafię wyrzucić go do kosza :no:
 
Okasia- witaj :) gratuluję kreseczek:) o pierwszej ciąży musiałam powiedzieć szybko w pracy (byłam nianią) bo było mi bardzo niedobrze i wymiotowałam o senności nie wspominam. Rodzinie najbliższej też w tym okresie powiedzieliśmy około 8-9 tc :) teraz powiemy rodzinie jeszcze szybciej bo jakoś w następnym tygodniu :) to dla nas wielka radość i chcemy się nią dzielić :)

Ann_ - u nas wygrało fb, na bb niewiele nas zostało ;)
Pracuję w domu, tworzę biżuterię :) a teraz gorący okres - Mikołajki, Święta :)

Molly_ - witaj :) udało się pojawił się post :)
 
krynia-przykro mi,tule z daleka
kropka-w uk od 12 dlatego jestem w szoku ze dzis zbadal mnie zwykły lekarz itp.
okasia-witaj i spokojnej ciąży.u mnie wie tylko przyjaciolka i mama reszta w święta sie dowie.
molly-ja robilam dzien przed @ i byl tak blady ze ledwo widoczny dopiero dzis jeden dzien po terminie @ widoczny ale nadal blady
 
reklama
Jolcia- my tez sie cieszymy Zwlaszcza ze po tylu latach itd Tylko jest strach ze jak cos sie stanie(odpukac) to tlumaczenie ze niestety itd. Gdyby nie to to wykrzyczalabym wszystkin "Wkoncu jestem w ciazy" !!! Udalo sie!!!! Itd. No ale jest strach i nie chce powtórki z rozrywki! Tak bardzo sie boje :(
 
Do góry