reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Trzymajcie kciuki! Wobec pogarszającego się stanu zdrowia postanowiłam spróbować z wapnem. Nie zaszkodzi a może to jakimś cudem alergia i skończą się moje męki. Bardzo na to liczę ;(
 
reklama
rozkladajac dzisiaj obiad na talerze po rowno uslyszalam jak to sie nadziwic nie moze ze jem tyle co on a on wcale malo nie je [emoji86] poprawilam porcje tak zeby bylo dla mnie mniej oczywiscie, takie rzeczy dotykaja mnie do zywego, chyba jednak serio sie opanuje no az mi glupio teraz..

moj tez nic zlego na mysli nie mial tak bezmyslnie zagadal jak w kuchni stalismy ja przewrazliwiona na tym punkcie jestem po prostu kiedys mialam jazdy z jedzeniem

Ja w takiej sytuacji bym się poryczala i rzuciła talerzem aktualnie haha tyle, ze u mnie odwrotnie, bo jem jak kurka i pretensje, ze malo.
Tez miałam kiedyś poważne jazdy z jedzeniem, nie chce tego znowu, wiec mam nadzieje, ze jakos pójdzie to potem. Ale teraz mysle, ze nie to najważniejsze i mi tak zostanie :p bo R. jak słyszy moje wywody, to się za głowę lapie :p

Chyba nam wszystkim apetyt dopisuje :) ale to dobrze, dzidziole rosną :)
Dominika, właśnie ze dziewczynka :) a wszyscy chwalą ze wyglądam jak na chłopca. Włosy mi wcale nie wypadają (pewnie masowo wypadna po porodzie, ale teraz są gęste jak nigdy) no i cera cud malina ;)
Na chrypę polecam tabletki do ssania isla.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

Tez nikt nie wierzy, ze u mnie dziewczynka :p tez wszystko super. Mam nadzieje, ze nie pozabieraja nam te córeczki wszystkiego podczas porodu, żebyśmy później nie plakaly!
 
hej brzuchatki.

Trzymajcie kciuki! Wobec pogarszającego się stanu zdrowia postanowiłam spróbować z wapnem. Nie zaszkodzi a może to jakimś cudem alergia i skończą się moje męki. Bardzo na to liczę ;(
kciuki zacisniete i jak pomoglo?
mi w popzzredniej ciazy mialam pryszce wzedzie- na dekoldzie, na plecach na twarzy teraz jets lepiej ale na poczatku tez ciekawie nie bylo.

ja dzis wuizytuje- na 12. no zobaczymy co mi tam doktor powie- plecy bolaly wczoraj neimilosiernioe- nawet moj rogal nie pomogl w nocy i spalam slabo bardzo
 
reklama
hej :) ja tez dzisiaj wizyta z tym, ze wieczorem :) mi rogal dzisiaj nawet przeszkadzal w spaniu wszystko nie tak, strasznie niewygodnie i wszystko mnie swedzialo :D
 
Do góry