reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Nie pamietam, zebym miala kiedykolwiek badana tarczyce, jakos nie bylo potrzeby,a wyniki zawsze mialam dobre. Czyli jak jest za wysokie to co to oznacza, bo ja w temacie tarczycowym totalnie zielona jestem.
Nie wiem jak to będzie na takim etapie ciąży, ale zwykle ginekolog kieruje do endokrynologa, ale kolejki są jakie są więc możesz nie wyrobić się :) Pewnie lekarz/lekarka sam przepisze Ci Euthyrox czy Letrox żeby zbić.
Ja w sobotę mam kolejna wizytę u endo, zobaczę jaki teraz poziom TSH.
 
reklama
Hej , ja po wizycie. Wszystko ok tylko martwi mnie i lekarke ciśnienie. Jeszcze nie ma tragedii ale musze mierzyć dwa razy dziennie. Zamówiłam sobie ciśnieniomierz i mam nadzieje , że w poniedziałek juz będzie. Trochę mnie martwi ta sytuacja.

Co do jogi to moja teściowa jest instruktorka :)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej , ja po wizycie. Wszystko ok tylko martwi mnie i lekarke ciśnienie. Jeszcze nie ma tragedii ale musze mierzyć dwa razy dziennie. Zamówiłam sobie ciśnieniomierz i mam nadzieje , że w poniedziałek juz będzie. Trochę mnie martwi ta sytuacja.

Co do jogi to moja teściowa jest instruktorka :)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
z cisnieniem w ciazy nie ma z\artow. musisz kontrolowac i o tym pamietac.
 
1461396272-1d1mld.jpeg


ksiazka taka :)

biegalas? no niezle, ja zaluje, ze przed ciaza ani super kondycji nie mialam ani rozciagnieta szczegolnie nie bylam bo teraz to jak stary dziadek, po krotkim spacerze mam zadyszke, przez kregoslup wstaje z kanapy bokiem albo z pomoca generalnie emeryckie czasy sie zaczely [emoji85]
Jednak książka inna ale ćwiczenia na kręgosłup te same heh niu biegalam ale przestałam jak zaczęłam czuć kręgosłup he no póki co brał rozstępów jedyne co mnie przeraża to poród mimo że to drugi a się boje no i pierwszy 6 lat temu to kupa czasu heh.w prawdzie cesarke miałam w ostatniej chwili... No i syn ponad 5 kg hehe a teraz jakoś stracha mam tyle się nasluchalam ze aż ciary mam wiem każdy organizm inny itd ale się boje
 
ja sie strasznie boje porodu nie dosc ze pierwszy to jeszcze naogladalam sie dr szczyta itp o luznych pochwach, zle zszytych kroczach i innych okropienstwach
 
No wiem , że nie ma żartów i dlatego się stresuje a ciśnieniomierz dopiero zamówiony wiec jak przyjdzie to dopiero mogę kontrolować :( przez te 3 dni mam nadzieje , że nie skoczy.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
mamakulka na spokojnie bedzie dobzre zobaczysz.

ja pierwszego sie nie balam- jako polona duzo wiedzialam i w ogole ale to co sie dzialo to dla mnie trauma byla- zupelnie inaczej niz mnie uczyli. teraz mega sie boje i licze na ciecie.
 
kassia ja właśnie teraz tak mam, że zupełnie się nie boję. Tak jakby mnie to nie dotyczyło. A czemu masz traumę? Dostałaś znieczulenie czy bez?
 
jedyne co mnie przeraża to poród mimo że to drugi a się boje no i pierwszy 6 lat temu to kupa czasu heh.w prawdzie cesarke miałam w ostatniej chwili... No i syn ponad 5 kg hehe a teraz jakoś stracha mam tyle się nasluchalam ze aż ciary mam wiem każdy organizm inny itd ale się boje

A nastawiasz się na poród sn? czy chcesz cc?
 
reklama
Ja nie mysle o porodzie, nie mysle co bedzie i jak bedzie, nie ogladam zadnych programow, filmow , kanalow o porodach, bo to mozna pierd... dostac, wtedy o niczym innym sie nie mysli tylko o jakichs powiklaniach itp. Ja tez sie obawialam porodu, bo mam bardzo niski prob wytrzymalosci na bol i jak dostalam skurczy to ktg ich nawet nie wykrywalo, a ja sie zwijalam z bolu, ale jak juz mnie wzieli w obroty czyli golenie, cewnik, wenflon to poszlo tak szybko, ze w sumie caly porod z szyciem trwal 30min. I teraz tez sobie niczego nie wkrecam, bo mozna naprawde wiecej szkody niz pozytku sobie zrobic
 
Do góry