reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

okasia - dobrze wiedziec, ze nie jestem sama :) lepsza motywacja do staran, da sie? no przeciez sie da :)

kassia181 - jak nie urok to.. ;) chyba zawsze cos musi byc, mnie dzisiaj zgaga strasznie meczy, normalnie czuje jak mi dzidzia z zoladka do gory wypycha..

wenaa - no nieprzyjemne, ale trzeba do tego podejsc jak do treningu :D
 
reklama
Dominika, właśnie tylko w wiaderku kąpaliśmy od początku, czyli pierwszy raz ze trzy albo cztery dni po porodzie. Potem próbowaliśmy jeszcze w wanience, ale był płacz i woda szybko zimna się robiła. Także u nas się sprawdziło.

A magnez to chelatowany się dobrze wchłania.

Fimka, a dał lekarz skierowanie na badanie krwi? Bo antybiotyk to jak crp wysokie, tak to nie ma co się truć. Oby jutro było już ok.
 
Hej :) dawno mnie tu nie bylo. Ja po wynikach glukozy na szczescie cukrzyca ciazowa mnie nie dopadla. Z kregoslupem ledwo wyrabiam boje sie co bedzie pod koniec.

Jak u was? Jak sie czujecie? :)
 
Hejo dziewczyny ja od tygodnia zmagam się strasznie z jakimiś bólami krocza nie wiem czy to mięśnie macicy na dole czy pachwiny mnie tak ciągną no ledwo chodzę jak babuszka a najbardziej na stojaco jak poniose lekko nawet prawa nogę do góry, jakby chciało mnie tam rozerwać no i od tygodnia wrócił 'ukochany' ból odcinka krzyżowego masakraaaaa a gdzie tu do porodu :( mam nadzieje ze to przejdzie już się staram trochę na piłce delikatnie rozciagac ehh
 
reklama
Do góry