reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Niunia juz jestem he dali w końcu prąd haha.... A powiedz mi jak ci łóżeczko się sprawdziło? Ja za synem miałam podobne starsza wersje i hmm byłam mega zadowolona. A te nowsze i nie wiem jak to będzie
 
reklama
Papercut Ja też tak mam z lekami, lekka poprawa i koniec brania leków. Teraz w ciąży bardzo o to dbam, ale przed ciążą chyba ani razu nie dokończyłam kuracji :/ Ja biorę magnez raz dziennie, przy czym lepiej wchodzi mi taki rozpuszczony, ale podobno wchłanialność słabsza.

Mam w brzuchu małego melomana. Szalał pół dnia, potem odkrył mój pępek i kopał z całych swoich sił. Aż wpadłam na pomysł puszczenia mu muzyki, znalazłam jakąś składankę na youtube i od 10 minut spokojnie słucha :)
 
ale tu cisza. noga pzrestala bolec- dzieki bogu bo mega sie martwilam. ale za to krocze zaczelo bolec- nie moze byc za wesolo :)
okasia jak moja Nikola spiewa malemu to rusza sie jak szalony :)
 
Ja tak mówiłam że mi brzuch nie twardnieje. .A tu się okazuje, że nagle zaczął. Nieprzyjemne... i mały się rusza bardziej.
 
Odebralam dzis wyniki glukozy na czczo, tarczycy i watroby i jak podalam je lekarce przez tel to kazala jak najszybciej przyjsc po recepte, ale nie zdazylam zapytac na co ta recepta i tak mysle, ktory wynik ja tak zaniepokoil
 
glukoza 71 norma to 74-106, TSH3 3,526 norma 0,340-5600 HBsAG 0,23 i tu pozytywny to >1.0, niejednoznaczny 0,9-1.0, negatywny <0,9
 
reklama
Do góry