reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

ortopeda mnie wyslal na rehabilitacje mam dramatycznie poglebiona lordoze i podejrzewa zwyrodnienie stawow biodrowych, zanik chrzastki mam zrobic rezonans stawow po ciazy.. takze zadnych cwiczen niestety nie zdobylam

ehh tak cos czulam, ze jest zle ale zeby az rehabilitacja.
jak staruszka
 
reklama
Basia nic nowego, ze sie czlowiek najpierw naczeka,a potem sobie p.doktor wymysla jakies kolejkowe rewolucje

Paper wspolczuje, brzmi bardzo powaznie oby rehabilitacja pomogla
 
Ja kupuję komplet 2 wiec ro chyba najlepsza opcja w razie wu :D ale dzięki za info Bo przydatne. Ja to zielona jestem.
Ogólnie kiedy wodę wprowadzalyscie?

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja nie dopajałam.
jakby co to butelkę łatwo dokupić

a ostatnio miałam farta, bo akurat jak siedziałąm w gab to kurier przywiózł gadżety I mi się trafiła torba podarunkowa dla mam, butelka avent, sudocrem, 4 pieluchy, husteczki, emolium próbki I jeszcze jakieś próbki nie pamiętam jakie, I pielucha tetrowa :-D więc butelkę jakby co na początek mam :wink:

styrana jestem dziś jak koń po westernize :wink:
 
reklama
Do góry