reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Hej, czy któraś z was ma niskie ciśnienie? Chyba wiem skąd te moje bóle głowy i totalny brak energii. Od kilku dni mierze sobie ciśnienie i mam 96/65, 95/60 a dzisiaj 90/55. Ledwo duch sie we mnie placze [emoji53].
Od dwóch dni moja córeczka znowu ma jakieś ciężkie noce, budzi sie i nie śpi przez 3-4 godziny. Ma znowu katar i idą jej zabki. Ja juz nie funkcjonuje. Śpię po 4 godziny.
Póki co jestem -2 kg.
 
reklama
Angelika, ja też mam takie słabe ciśnienie. Przed ciążą miałam zawsze niskie, ale teraz mam jeszcze niższe. Zawsze pierwsza wartość poniżej 100, ciągle mam ćmiący ból głowy albo migreny. A jak jeszcze ciśnienie atmosferyczne się obniża to jestem cieniem człowieka :/
 
Okasia ja Cię rozumiem yez tak czasami mam ze byle drobnostka mnie denerwuje ale szybko przechodzi wiec głęboki wdech i wydech i bedzie dobrze
Angelika ja mialam niskie cisnienie w 1 ciąży ale zawsze od rana i lekarz kazał mi coś zjeść przed wstaniem z wyrka:-) ale warto to skonsultować z lekarzem
 
Happymama, ja Cie podziwiam, czwórka dzieci i takie ciśnienie. Skąd bierzesz energię aby to wszystko ogarnąć ;-)?
 
Angelika ja tez mam niskie ... przyzwyczaiłam sie ale jestem jak flegma ...

Okasia cudnie :) Hahaha tez ram mam jak B wyjeżdża i wraca. Czasem mam ochotę go do diabła wysłać zaraz po powrocie. Bądź dzielna :)
 
okasia hehe to cos jak moj, teraz mam taki porzadeczek w domu, ze szok, a tylko wroci moje "drugie dziecko" to znowu sie zacznie

nati, ale fajnie to wyglada heh, moje dziecie tez po prawej i to dosc wysoko, ale takich akcji nie mialam jeszcze :)

Kurde coraz wiecej rzeczy wywoluje mdlosci, kurka kiedy to sie skonczy, dzis juz po kawie mnie zlapalo czyli pozostaje mi tylko wode pic :/
 
angelikaa od zawsze jestem niskocisnieniowcem, funkcjonuje normalnie,mój lekarz też się mnie pyta jak mi się zyje z takim ciśnieniem , czasami są dni słabsze kiedy niemoc mnie ogarnia ale ogólnie to mam powera.

Okasia no z chłopem to jak z dzieckiem ;) mój po latach życia ze mną się już trochę oagrnął ale i tak mam często poczucie że mam kolejne dziecko do ogarniania.
 
Mam wrażenie, że szybciej dziecko się ogarnie niż mój mąż. Wyszedł, więc zraz wezmę się za sprzątanie tego syfu i szorowanie przypalonego garnka, trochę odpuszczą emocje, zacznę tęsknić, przyjdzie...i po 5 minutach w myślach będę wycierać podłogę jego ulubioną koszulą. A koleżanki się zastanawiają jak to możliwe, że jesteśmy ze sobą tyle lat. Proste - ja mam niskie ciśnienie a on potrafi mi je skutecznie podnieść!
 
reklama
Mam dzis usg jamy brzusznej przez podejrzenie kamicy zolciowej. Myślicie że mojego maluszka tez zobaczę na usg? :)
 
Do góry