reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Teraz przeczytałam w internecie, że połówkowe robi się między 18 a 22 tygodniem, więc obie będziemy miały w terminie. Nie wiem czemu różne przychodnie różnie ustalają czas usg połówkowego, ale nie ma się czym martwić.
 
reklama
Oo Mann... skąd ten stres przed wizyta? Najpierw usnac nie mogłam, teraz wstalam bardzo wcześnie. A ciezki dzien mnie czeka. Brzuch znów swoje dzis :p udalo mi się uwiecznić i pokaże żebyście wiedziały obco mi chodzi.
Cos mi robi tam nieźle przemeblowanie.
Phototastic-17_02_2016_8ee919ae-ebda-4373-93f5-f416d0733d4e.jpg
 

Załączniki

  • Phototastic-17_02_2016_8ee919ae-ebda-4373-93f5-f416d0733d4e.jpg
    Phototastic-17_02_2016_8ee919ae-ebda-4373-93f5-f416d0733d4e.jpg
    245,9 KB · Wyświetleń: 236
omg, niesamowite. Chyba bym nie uwierzyła, że aż tak może się wiercić coś tak małego. Fantastyczne :)
 
Oo Mann... skąd ten stres przed wizyta? Najpierw usnac nie mogłam, teraz wstalam bardzo wcześnie. A ciezki dzien mnie czeka. Brzuch znów swoje dzis :p udalo mi się uwiecznić i pokaże żebyście wiedziały obco mi chodzi.
Cos mi robi tam nieźle przemeblowanie.Zobacz załącznik 747069
I ja o tym też mówiłam ja miałam to samo. Moja dzidzia tez lubi to miejsce i to częsty widok dla mnie ostatnio :) super !!!
 
Basia zrob mu posiewy. Ja miałam bardzo długo. 2 lata wcześniej miałam zabieg i wtedy ale dopóki bakteria nie wywołuje stanu zapalnego nie znajdziesz raczej (wiesz bez zaleceń posiewu nie robisz bo nie przypuszczasz...) ja miałam tak samo nagle podwyższone leukocyty które nie spadały i tyle ... 3 razy robiłam badania moczu zanim zrobiłam posiew bo za każdym razem inne wychodziły . Będzie dobrze :) trzeba szybko wyleczyć :)

Cudny brzuszek nati !!!!

Miłego dnia dziewczyny
 
Mąż wrócił... w salonie się rozpakował, więc salon nie do użytku; wsadził obiad do mikrofalówki na max i gdzieś sobie poszedł, więc po eksplozji kuchenka zasyfiona; jadł półprzytomny na kanapie, więc plama z czegoś tłustego "się zrobiła"; kuchnia popełniła samobójstwo; garnek przypalony, bo trudno zrozumieć, że poziom grzania można regulować, a najlepiej jest siedzieć w kuchni jak się coś gotuje; 2 telefony dzwonią na zmianę bez przerwy, tablet wyje od maili; tvn 24 znów jako program nr 1; skarpety znów obok kosza na brudną bieliznę, bo wsadzenie ich do środka byłoby pójściem na łatwiznę i do tego głupie wymówki na wszystko. Prawie jak dziecko złapane na kłamstwie, które brnie tak, że ląduje na księżycu. Liczę do 100, potem do 1000, ale jak się nie wydrę to nic nie dotrze.
Nie zrozumcie mnie źle, kocham go do szaleństwa, ale jak zaraz nie wyjdzie do pracy to zamorduję!
 
reklama
Hej kochane milego dnia
Nati wspaniały widok fajnie ze malenstwo daje znac o sobie :-) ja czyje malenstwo z lewej strony zazwyczaj :-)
Powodzenia wszystkim ma dzisiejszych wizytach bo sporo ich jest :-)
 
Do góry