reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Troche mnie pocieszylyscie. Non stop mnie nie swedzi tylko wieczorem. A poza tym czytalam, ze ta choroba wystepuje zazwyczaj w 3 trymestrze, wiec raczej to nie to. Zapytam o to na wizycie 2 marca moja Pani Dr :-)
 
hej dziewczyny!!!!!!!!!!11
mnie tez swedzi brzuch, nogi plecy i rece ale sucha skore mama i musze smarowac.
wlasnie zapisalam siebie i mala na warsztaty chemiczne :) w ten czwartek i nastepny idziemy hehehehehe. a jutro na alvina do kina- mloda juz sie doczekac nie moze :p no ferie mam to wymyslam ile moge.
ja ruchow nie czuje- czasem napnie mi sie - tak mi sie wydaje- macica albo smyrta mnie ale ruchow jako takich jeszcze nie.
ja wizyte mam we wtorek i w piatek jade wyniki robic zeby aktualne byly :) tez jestem ciekawa jak moje tsh bo eutyrox od ponad miesiaca biore.
ja jeszzce w pizamie- dzien lenia ale chce mi sie pomaranczy wiec zaraz do sklepu smigamy puki nie pada jeszcze bo zanosi sie na niefajna pogode.
 
Dziewczyny czy tez tak macie, ze swedza Was nogi lub brzuch ? Bo mnie nogi od kolana w dol z przodu. Naczytalam sie o cholestazie ciazowej i mam nadzieje,ze to nie to. Dla pewnosci alat i aspat sobie zbadam :-)
Kochana przy cholestazie swędzą najbardziej ręce i uda. Wiem bo doświadczyłam i boje sie powrotu, tym razem moze być wczesniej :( a te swędzenie w dół od kolan to może byc poprostu przesuszona skóra :)
 
Kochana przy cholestazie swędzą najbardziej ręce i uda. Wiem bo doświadczyłam i boje sie powrotu, tym razem moze być wczesniej :( a te swędzenie w dół od kolan to może byc poprostu przesuszona skóra :)
Dzięki Kochana. Faktycznie ostatnio nie mialam czasu na balsamowanie. Dzisiaj nawilze i zobacze jakie beda efekty :-)
 
reklama
Mam za sobą najgorszą noc ever. Nie mogłam spać, chyba przez podświadomą obawę o powrót męża. Potem o 6 wstałam, pojechałam na lotnisko po odbiór. Na szczęście cały i zdrowy :) A teraz jestem wyczerpana, ale nie mogę zasnąć. Wyglądam jak cień człowieka, głowa boli jak po imprezie i pewnie będę się tak męczyć cały dzień. Niech mnie ktoś zastrzeli!
 
Do góry