reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Dominika81 ja też mam jutro wizyte i nie moge sie doczekac
kassia181 ocywiscie ze sprawdze na żywo jak wyglada myslałam może że któras słyszała jakies opinie o nim
 
reklama
Wizyte miałam w zeszłym tygodniu :-( do tej pory brałam luteine i taki wodnisty śluz byłam przekonana, że jest od tego.. :-( Dopiero od soboty nie biorę luteiny, a rzadka wydzielina nadal jest :-( i się zaniepokoiłam
Może dla własnego spokoju podejdź do lekarza i poproś o dodatkowe przyjęcie. Myślę, że nie masz się co martwić, ale zawsze lepiej sprawdzić i uspokoić niż niepokoić.
 
ja mam wodnisto mleczną wydzielinę od samego początku ciązy i miałam tak w każdej ciąży, myslę że nie masz się czym niepokoić ale dla świętego spokoju możesz to sprawdzić, z tego co wiem są testy dostępne w aptece które wykrywają wody płodowe.
 
Dzięki, uspokoiłyście mnie. Ja pewnie przez to, że stosowałam luteinę nie do końca wiedziałam jak wygląda wydzielina. Fakt, że tego nie ma, aż tak dużo.. bo gdyby to były wody.. chyba byłoby tego zdecydowanie więcej..
 
Zginal mi cytat o wypinaniu pupki Moniki i kogos jeszcze :p
Ta moje pomarancza (haha) o prawej stronie, byla ostatnio znow i widzial to moj R. :p Dzis znow powtorka, tylko, ze juz na srodku pod pepkiem. Cos mi sie tam spina, przynajmniej wiem, ze dzidius tam jest hihi Ale ja to czuje tylko rano po przebudzeniu.

Ale mnie dzis bruch ciagnie... na samym dole, ze ciezko wysiedziec w pracy. Musialam pare rzeczy urzedowych pozalatwiac, pozniej zostal mi czas na zakupy i jak usiadlam w pracy, to nie wiedzialam jak sie nazywam. Ale juz lepiej na szczescie.

Kupilam teciazowe legginsy w H&M - sa super! Chociay na brzuchu jeszcze luzne, to dorosne do nich :p Dodatkowo na tym dziale wpadlam na bluzeczke, totalnie w moim stylu i to przeceniona! Musiala byc moja. Obie rzeczy w romiarze XS :p sam fakt cieszy, ale wszyscy znaja rozmiarowke H&M, poza tym ciazowe... ja do patyczakow nie naleze.
W ogole wszystkie te ciuszki na dziale ciazowym takie przyjemne. I widzialam super staniki do karmienia - wygladaly na wygodne i prezentowaly sie ladnie. Ma ktos doswiadczenia z tymi?

Nie wiem, czy juz pisalam tu jak moja 3,5 letnia siostrzenica gada juz do brzucha? :p "Masz tam dzidziusia? Puk, puk, plywasz sobie?" I na ciocie trzeba uwazac. Wg Malej urodzi sie dziewczynka w ladnej fioletowej sukience w kropki. To nie Prawda, ze dzieci rodza sie gole!!

Milego dnia!

W srode juz wizyta! Nie moge sie doczekac, zeby spojrzec do srodka! :p
 
Fimka - ja też ostatnio na 0 wyszłam...

ja mam jutro usg I strasznie schizuję czy wszystko jest ok, same czarne myśli ostatnio :sad: jeszcze jakieś koszmarne sny mi się śnią... jak ja dotrwam do jutra to nie wiem....

No to teraz zaczniemy pewnie tyć :p

Nie martw się, na pewno wszystko będzie dobrze.
Takie myśli zawsze są przed wizytą.

Ja mam w środę, więc pewnie też jutro będę świrować ;)

ja mam wodnisto mleczną wydzielinę od samego początku ciązy i miałam tak w każdej ciąży, myslę że nie masz się czym niepokoić ale dla świętego spokoju możesz to sprawdzić, z tego co wiem są testy dostępne w aptece które wykrywają wody płodowe.

Mam dokładnie tak samo już kolejną ciążę.
Myślę, że nie ma się czym martwić póki nie swędzi i nie ma przykrego zapachu, to nie jest to infekcja.
 
Ja też mam sluz właśnie jak woda i się martwilam.
U mnie wyszedł grzybek choć nic nie swedzialo itp. Już masz na dniach wizytę więc spokojnie ;-)
 
widzę, że każda przed wizytą się stresuje, ja dziś co chwilę do toalety biegałam z nerwów, na szczęście na wizycie ok - napiałam w wątku. Zapomniałam napisać, że już jestem 4kg na plusie :)

Pisałyście o swoich małżeństwach :) ja jestem z mężem od 9 lat, choć nasza miłość już wcześniej zaczęła kwitnąć :) w październiku mieliśmy 6 rocznicę ślubu :)

co do wydzieliny to myślę, że póki nie ma nieprzyjemnego zapachu, czy swędzenia, czy innych objawów infekcji to raczej ok, ale widzę, że u basi np grzybek wyszedł. Ja się cieszę, że póki co u mnie ok, bo w ciąży z synkiem 3 albo 4 razy miałam infekcję.
 
reklama
Mika dacie radę! Ja w życiu kilka przeprowadzek zaliczyłam, można z tym żyć- dobra organizacja i dużo dużo kartonów!


Flutershly sądzę że to normalne, teraz u nas większa „produkcja” może być wodnista


A widzisz nati! Mówiłam ci że są super! Mega wygodne –prawda?

Matusiak i jak po badaniu bo nie mogłam twojego posta znaleźć- kogo nosisz pod serduchem? ale sobie ciebie zapamiętałam -mamy ten sam suwaczek ahhahaha

ja z mężem 15 lat a co do wózka mam kilka typów ale trzeba zbierać ;) już wam pisałam : duża gondola solidnie zabudowana to mój priorytet, duże pompowane koła bo mieszkam na osiedlu gdzie dopiero sie ludzie budują i droga to pożal się Boże......więc "terenówka" tylko wchodzi w grę a na wiosnę lekka spacerówka miejska -by mi łatwiej było dzieci ze szkoły i przedszkola odbierać
 
Do góry