reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Koronkaa-ja właśnie nie, z synkiem juz było normalnie slychac na tym etapie a z opieki jestem w sumie bardzo zadowolona. Mnie przeziebienie wzięło...ale czuje sie totalnie nie ciążowo...
 
reklama
bozeee jakie mam wzdecia- zjadlam 3 paczki dzis. podbrzusze mnie pobolewa i w pochwie jakos kluje dziwnie. no nic zobaczymy dalej jak bedzie.
ankaka odpoczywaj !!
happymum wiem jaka jest opieka w uk- kazda ciaza inna i to ze mlodego slyszalam w tym tygodniu nie oznacza ze teraz tez tak bedzie. spokojnie gdyby cos sie dzialo nie kazalaby co zcekac tyg. uwierz mi. tez jestem polozna:) a w uk mam ciocie polozna :)
okasia ja sie zapisalam na zajecia fitmama i czekam na zebranie grupy :) w domu tez bym chciala pocwiczyc ale puki co len ze mnie. troche juz przytylam i dobzre by bylo sie poruszac troche.
 
Happy pewnie po prostu ta położna za bardzo nie wiedziała gdzie szukać. Jak byłam w szpitalu po poronieniu leżała ze mną dziewczyna w 18 tyg ciąży i położna ledwo znajdywała tętno dziecka detektorem i to na pewno dużo lepszym i czulszym niż ten który ja mam. Pierwszy raz był jak szukanie igły w stogu siana, pewnie dlatego i jej się nie udało.
Ja mam dalej wieczorne mdłości i do tego zgagę, cokolwiek bym nie zjadła czy spaghetti czy kisiel albo budyń i tak mnie łapie :(
Mama dziś mnie zaskoczyła i przywiozła całą skrzynkę pączków, były w promocji więc wzięła :))) Zjedliśmy kilka a reszta mrozi się na inne okazje :)
Może któraś z was robiła taki zestaw badań TSH, FT3, FT4, a-Tpo i orientuje się ile mniej więcej zapłacę za wszystko?
 
Happy pewnie po prostu ta położna za bardzo nie wiedziała gdzie szukać. Jak byłam w szpitalu po poronieniu leżała ze mną dziewczyna w 18 tyg ciąży i położna ledwo znajdywała tętno dziecka detektorem i to na pewno dużo lepszym i czulszym niż ten który ja mam. Pierwszy raz był jak szukanie igły w stogu siana, pewnie dlatego i jej się nie udało.
Ja mam dalej wieczorne mdłości i do tego zgagę, cokolwiek bym nie zjadła czy spaghetti czy kisiel albo budyń i tak mnie łapie :(
Mama dziś mnie zaskoczyła i przywiozła całą skrzynkę pączków, były w promocji więc wzięła :))) Zjedliśmy kilka a reszta mrozi się na inne okazje :)
Może któraś z was robiła taki zestaw badań TSH, FT3, FT4, a-Tpo i orientuje się ile mniej więcej zapłacę za wszystko?
kolo 120-150 zl
 
A ja dziś bez żadnego pączka :) Każdego roku przysięgałam, że w tłusty czwartek nie tknę pączka, bo zawsze są najgorszej jakości. Stare, smażone kilka dni wcześniej na skalę przemysłową. Zawsze jednak ktoś je przynosił, a ja musiałam się skusić mając nadzieję, że "ten będzie dobry". Dopiero w ciąży udało się dotrzymać postanowienia.
 
Witam. Może u was zakotwicze? Mam pytanie odnośnie usg 3/4d co o tym myślicie? Lekarka bardzo namawiała a ja sama nie wiem co robic
 
reklama
Do góry