reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

tuptup - 0-13 miałam z zestawu, bo najzwyczajniej w świecie nie wiedziałam że są różnice :|
Teraz kupię osobno.

hellevoet - właśnie chyba na ten się zdecyduję. Albo na jakiś Roemer.

A mnie też boli brzuch, ale... z przejedzenia o_O
Tyle mnie mdłości męczyły, tak długo jeść nie mogłam, a teraz opycham się okropnie.
Nie potrafię tego opanować :/
 
reklama
tuptup - 0-13 miałam z zestawu, bo najzwyczajniej w świecie nie wiedziałam że są różnice :|
Teraz kupię osobno.

hellevoet - właśnie chyba na ten się zdecyduję. Albo na jakiś Roemer.

A mnie też boli brzuch, ale... z przejedzenia o_O
Tyle mnie mdłości męczyły, tak długo jeść nie mogłam, a teraz opycham się okropnie.
Nie potrafię tego opanować :/

Ja od samego początku jem jak za trzech aż się sama przerazilam ;)
 
co kolejna dziewczyna w Niemczech to inny Land :( szkoda ze nie mieszkamy blizej :)

Można by bylo później jakies babyshower wspólne zrobić :p

A ja tez z de, z Nrw niedaleko Kolonii mieszkam ;)

W okolice Kolonii miała się przenieść niedawno z powodu nowej pracy, ale m.in. dzidzia pokrzyżowała mi plany :p nie ma tego złego, bo okolice mam piękne.

Ja energii mam dużo. Wróciłam do ćwiczeń, po wczoraj mam zakwasy takie, ze chodzić nie mogę... dlatego dzis delikatna joga ;)

Pieklam pączki wieczorem i od razu jadlam i to o 22!! Kto ciężarnej zabroni... :p
 
Asiunia, Heromina-juz siw uspokoilam, ochlonelam i jest lepiej
Co do fotalika ja tez mialam osobno ale teraz bede miala z wozkiem ale i bazą, dobry z atestami i firmowy :)
 
Nie było mnie kilka dni z powodu egzaminów, a tu 40 stron do nadrobienia! Zaczęłam czytać wczoraj, skończyłam dopiero dziś, ale nie opusciłam żadnego wpisu. Wszystkie Wasze rady i przeżycia są dla mnie, początkującej mamy, bardzo cenne :)
Sesje zakonczylam z ogromnym sukcesem. Zaledwie pięć osób, w tym ja, zdało egzamin z najtrudniejszego przedmiotu, o który bardzo się martwilam :D teraz jestem spokojna, wiem że uda mi się obronić tytuł przed porodem, może już nawet w czerwcu. Zapewnilam tym spokojne macierzyństwo bez konieczności konczenia studiów po porodzie. Przez ostatnie dni miałam w sobie tyle siły i motywacji, że czułam jakby maleństwo przesyłało mi dodatkową energię, abym mogła się przygotować do tych egzaminów i je zdać. Po otrzymaniu ostatnich wyników przez dwie godziny radowałam się wspaniałym sukcesem, aż w końcu odpłynęłam w spokojny sen :)

Basienka, Happymum, życzę z całego serca, aby następne wizyty przyniosly same wspaniałe wieści :*

Nati92 też rano mam zaokraglenie na brzuszku, ale z lewej strony :) zawsze jest to dla mnie mile uczucie, jakby maleństwo witało się ze mną każdego dnia.

Ostatnio przez 2-3 również czułam ucisk gdzieś poniżej żeber. Myślałam, że to może z powodu intensywnej nauki, długim przesiadywaniu w jednej pozycji, ale wyczytałam, że na tym etapie ciąży macica robi się już tak duża, że można odczuwać ucisk na narządy wewnętrzne. Na razie ból ustał, ale też już zastanawialam się nad zgłoszeniem do lekarza
 
Tak strasznie mnie dziś brzuch boli, wczoraj też bolał, ale dziś jeszcze mocniej :/ Ledwo wstałam już marudzę :/ Mam wrażenie, że maluch trzyma mnie za jelita
 
u mnie puki co ok. dzis nie zamierzam nic robic:p wczoraj pzresadzilam ze sprzataniem wiec dzis tylko obiad i blogie lenistwo.
mala jest ze mna w domu bo chora ale dajemy rade :)
kupilysmy juz paczki- normalnie puste polki w cukierniach masakraaaaaaaaaaa. znalazlam jedna do ktorej wlasnie przywiezli i kupilam 10 a co- 5 ja, 1 mala i 4 maz :p
 
reklama
Hej Kochane :) ja tez niestety przeziebiona bylam wczoraj u Laryngologa I mam zapalenie zatok. W poprzedniej ciazy tez mialam w tym Samym tyg. Dostalam wczoraj leki I biore plus prenelan na gardlo I do nosa. Ale najgorzej jednak glowa I katar :/ nie moge patrzec na swiatlo bo strasznie glowa boli :( nic musze byc twarda :) duzo zdrowka Dla was dziewczyny:)

A happy nic Sie nie MARtw ja tez tak mialam Jak prowadzilam ciaze w uk. Po prostu te polozne sa niedouczone badz nie Maja az takiej praktyki.
 
Do góry