reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Hej i ja tez padam na nosek mimo że miałam wolne na dzisiejszą wizytę ale jakoś nie znalazłam chwili dla leniucha
Mam pytanie o fotelik bierzecie ten z zestawu z wózkiem czy raczej stawiacie na te bezpieczne byłam wczoraj w sklepie pogladąć wózki i uciełam sobie pogawędke z panem od fotelików i wiem że na pewno kupi bezpieczny wotelik a nie z zestawu 3w1
 
ja też zdecydowanie kupuję osobno w zależności od wózka, na który się zdecydujemy mamy wybrane 3 foteliki wszystkie z 5* ADAC. Mogę nie mieć wielu rzeczy dla dziecka czy dla siebie, ale na bezpieczeństwo i zdrowie zawsze wydam ile trzeba.
 
Lece spac po ciezkim dniu. Jeszcze po pracy wykapalam corcie, siebie,ogarnelam kuchnie, zrobilam pranie i padam na twarz. Jutro przed 7wstaje, bo jade zdjac hybryde. Robilam ponad 2 lata i bedzie ciezko sie przyzwyczaic do zmiany. Ale dla dzidziusia wszystko. Pozniej na 10 do pracy. :-) Dobranoc :-)
 
[QUOTE="

karolanka a cukru w tym prenalenie, że kosmos ;)

[/QUOTE]

Całe szczęście, że nie trzeba zjadać na raz całego opakowania, więc dużo cukru się nie najemy :rofl2:
 
Ja mimo cukru w prenalenie bardzo go doceńiam bo nic mi nie pomoglo, tylko te tabletki.

Dziewczyny napiszcie prosze jakie macie foteliki
 
reklama
Do góry