reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Wg kalendarza chińskiego wychodzi mi syn, ja też od początku twierdzę że będzie syn, mąż czeka na córkę i na pewno będziemy chcieli poznać płeć maluszka przed porodem. Jest mi to obojętne, chce i syna i córkę ale coś mi podpowiada ze to chłopiec. :) a dzisiaj śniło mi się, że będzie córka.
Co do smarowania to jeszcze się nie smaruje ale na wszelki wypadek kupiłam elancyl.
 
reklama
Ja chyba będę chciała wytrzymać. Prawie 7 lat czekamy na dziecko to już te kilka tygodni mnie nie zbawi. Zwłaszcza że to pierwsze dziecko i jest mi obojętne czy chłopiec czy dziewczynka. nie wiem czy wytrzymam ale będziemy próbować :-)
 
Dziewczyny czy każda z was bedzie chciała poznać płeć maluszka czy jest tu moze ktoś kto bedzie chciał mieć niespodziankę? Ja zawsze chciałam wytrzymać i mieć niespodziankę przy porodzie (mimo, że ja z tych niecierpliwych) i tak sie zastanawiam czy któraś z was tez tak ma, albo miała w poprzednich ciążach.
ja chce wiedziec :)

ja smaruje sie juz pharmaceris- mam osobny do biusty i osobny do brzucha, ud , posladkow.
sny erotyczne tez miewam- w ogole w ciazy jakies glupoty mi sie snia.
po usg jestem mega spokojna uffffffffffffffffffffffffffffff

ja nie sugeruje sie tym kalendzraem- nawet nie wiem jak sie tam sprawdza :p
 
Dziewczyny, polecam ciuszki z c&a. za 37 zł można nabyć zestaw 3 lub 5 body bardzo dobrej jakości z bio bawełny. pojedynczo też można je kupić w granicach 12 zł. Naprawdę bardzo ładnie wykonane. Do tej pory miałam z pepco, nie przywiązywałam wielkiej wagi do jakości, bo maluch i tak będzie rósł jak na drożdżach i pewnie nawet nie założę wszystkich ubranek. Mimo to naprawdę polecam te z c&a materiał jest grubszy i zdecydowanie milszy dla skóry.
 
To ja będę jedyna która Nie chce wiedzieć co befzie:-)
Z synem też nie chcieliśmy i wytrzymalismy to była taka wyczekana niespodzianka. :-)
Bardzo wzruszające kiedy mówią i pokazują co się urodziło.
Technika już tak poszła do przodu że wszystko można zobaczyć itp.wiec to sobie zostawiliśmy jako niespodziankę.
Mamy i znajomi zgadywali, zakładali się hehe więc ogólnie każdy czekał z niecierpliwością co się urodzi :-)
 
Dziewczyny, polecam ciuszki z c&a. za 37 zł można nabyć zestaw 3 lub 5 body bardzo dobrej jakości z bio bawełny. pojedynczo też można je kupić w granicach 12 zł. Naprawdę bardzo ładnie wykonane. Do tej pory miałam z pepco, nie przywiązywałam wielkiej wagi do jakości, bo maluch i tak będzie rósł jak na drożdżach i pewnie nawet nie założę wszystkich ubranek. Mimo to naprawdę polecam te z c&a materiał jest grubszy i zdecydowanie milszy dla skóry.
A czy online ta oferta tez jest dostepna ? Ja glownie corce zamawiam z h&m i reserved. Ale najwiecej h&m i jestem mega zadowolona. Ale na c&a zaraz sobie zerkne :-)
 
Basienka, na stronie też są. W sklepie jest jednak znacznie większy wybór. Kurcze nie wiedziałam, że reserved ma ubranka dla niemowląt, nigdy nie zwróciłam na to uwagi.
 
To ja będę jedyna która Nie chce wiedzieć co befzie:-)
Z synem też nie chcieliśmy i wytrzymalismy to była taka wyczekana niespodzianka. :-)
Bardzo wzruszające kiedy mówią i pokazują co się urodziło.
Technika już tak poszła do przodu że wszystko można zobaczyć itp.wiec to sobie zostawiliśmy jako niespodziankę.
Mamy i znajomi zgadywali, zakładali się hehe więc ogólnie każdy czekał z niecierpliwością co się urodzi :-)

Cieszę sie ze bedzie ktoś razem ze mną czekał :-) jak dałaś radę? Cieżko było?
 
reklama
Do góry