reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

O tak. Faza wymuszania się pojawiła. U nas stał i płakał albo nawet leżał i nie dawał się dotknąć. Więc po prostu siedziałam i czekałam aż mu minie i jak minęło to wchodził mi na ręce, posiedział chwilę i koniec fazy [emoji28] Teraz już łagodniej przechodzi na szczęście. Krócej płacze i się tak nie zanosi.

Mika to daj znać. Na pocieszenie Ci powiem, że przy szkrabach takich jak nasze, zapomina się o byciu w ciąży i szybko czas leci. Ja na serio zapomina w którym tyg jestem [emoji23]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oboje z mezem chcielibysmy drugiego dziecka ale akurat jestem na etapie zmiany pracy (wypowiedzenie zlozylam) i przez okres ciazy nie mialabym wlasnego dochodu. Wiem ze finansowo dalibysmy spokojnie rade ale wiadomo, wygodniej miec swoja wyplate. Tak naprawde tylko to mnie martwi. A tak to chetnie bym posiedziala w domu, tesknie za synkiem w pracy.

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Effka okaze sie jutro [emoji6] dam znac z rana,zrobie test przed praca. Chociaz przeraza mnie wizja latka i noworodka, jak taki cyrk ogarnac?? Z drugiej strony wiele kobet tak ma i zyja wiec i ja bym dala rade [emoji28]


u nas rez jesy wymuszanie. Ciagle pokazuje palcem ze cos chce. Jak nie dostanie to jek, na szczescie nie do placzu. Staram sie wtedy odwrocic jego uwage czyms innym.

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie też przeraża ta wizja [emoji23]

Najbardziej boję się zazdrości Mikołaja. Po tym jak chorował w Święta (miał po 39'C temp), to strasznie się na mnie nastawił. Nie dawał się nikomu wziąć na ręce, nawet mężowi. Nigdy tak nie było, usypialismy oboje. Ale od choroby i czwórek się zaczęło i mu zostało. Mąż nie jest w stanie go uśpić. Musi być mama i koniec. Np wczoraj płakał przez pol h jak mąż chciał go położyć, tylko weszłam, od razu się położył, przytulił i zasnął.

Więc będzie ciężko. Próbujemy go przestawic znowu też na męża, ale się na razie opiera. Ehhh no nic, będziemy próbować nadal.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie na szczescie Wiktor zasypia sam. Kapiel, mleko i do lozeczka, wlaczamy mu balke i on sie kladzie i sobie oglada i zasypia. wystarczy ze ma pieluszke tetrowa i smoczek

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie na szczescie Wiktor zasypia sam. Kapiel, mleko i do lozeczka, wlaczamy mu balke i on sie kladzie i sobie oglada i zasypia. wystarczy ze ma pieluszke tetrowa i smoczek

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
Mika, wypowiedzenie chyba mozna cofnac jesli jeszcze nie skonczylas pracy u tego pracodawcy
 
reklama
Diana poczekam do jutra bo boje sie ze bledny wynik pokaze, w koncu rano najwieksze stezenie beta hcg [emoji6]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom