reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Mika - mój też długo nie chodził, a jak zaczął to bokiem ;)
Ja bym się przeszła dla świętego spokoju ale pewnie lekarz cię tylko uspokoi że wszystko jest ok.
Trzeba się przejść jak zacznie chodzić z 2 miesiące, nie wiem jakie u was kolejki ale może się zapisać i czekać?

Napisane na U FEEL PRIME w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mika - mój też długo nie chodził, a jak zaczął to bokiem ;)
Ja bym się przeszła dla świętego spokoju ale pewnie lekarz cię tylko uspokoi że wszystko jest ok.
Trzeba się przejść jak zacznie chodzić z 2 miesiące, nie wiem jakie u was kolejki ale może się zapisać i czekać?

Napisane na U FEEL PRIME w aplikacji Forum BabyBoom
Jak zacznie chodzic to do rodzinnego trzeba sie zapisac? Wiem tyle że na pewno na kontrole bioder trzeba isc gdy zacznie chodzic. Kolejek u nas duzych nie ma. Na bioderka ok 2 tygodnie a do rodzinnego kwestia 2 dni.

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wow nie wiedzialam, ze trzeba isc na kontrole bioder jak zacznie chodzic:/ nie przypominam sobie zeby mi lekarze o tym mowili :/ a moj juz chodzi od sierpnia wiec duzo czasu minelo :/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja byłam u ortopedy-chirurga dziecięcego.
Poza chodem oceniała ogólny fizyczny rozwój, odruchy i biodra też.
U USG bioder nie kierowała ponownie.
Poleciałam przestraszona jak tak zaczął chodzić bokiem, po 2 tygodniach odkąd zaczął. Teraz jestem zapisana ponownie na koniec stycznia, po ok 2,5 mca jak zaczął chodzić.

Napisane na U FEEL PRIME w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi powiedzieli to jak byłam na kontroli po USG bioderek, że następna kontrola jak zacznie chodzić po 2 miesiącach samodzielnego chodzenia

Napisane na U FEEL PRIME w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy wasze dzieci przeszły już fazę wchodzenia na krzesła? Ja to niedługo na zawał zejdę. Tylko zobaczy jakieś krzesło to zaraz leci i na nie wchodzi. [emoji43]Na początku uważał i się trzymał. Ale teraz to jakaś masakra. Dzisiaj spadł mi 3 razy. Po każdym płakał, a jak tylko przestał, to z uśmiecham na twarzy i ze słowami "ba bach" ładuje się na krzesło z powrotem. No chyba wyłysieję niedługo [emoji33][emoji33]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
effka to ostro maly daje czadu, moj jest ostrozny ale kombinuje, nie umie sam wejsc na krzeslo czy kanape ale jak juz ma siedziec to sie kreci bardzo, wspina sie na oparcia.

Dziewczyny nie chce nic mowic ale okres mi sie spoznia, na razie 1 dzien ale i tak juz sie cykam. Kupilam test na jutro.

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas tez masakra z wchodzeniem na krzesełko i potem na stół. A jak już wejdzie na stół to na nim tańczy... Najgorsze teraz jest wymuszanie. Jak coś mu się nie da co chce to jest płacz, pisk i wkładanie palcu do buzi w celu wywołania wymiotów. Także teraz takie cyrki... ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
effka to ostro maly daje czadu, moj jest ostrozny ale kombinuje, nie umie sam wejsc na krzeslo czy kanape ale jak juz ma siedziec to sie kreci bardzo, wspina sie na oparcia.

Dziewczyny nie chce nic mowic ale okres mi sie spoznia, na razie 1 dzien ale i tak juz sie cykam. Kupilam test na jutro.

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
Mika a chcesz pozytywnego wyniku czy nie? ;)
 
Do góry