reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Dziewczyny, , matwie się troche o małego. Od wczoraj ma podwyższoną temperaturę -tak około 37,5. Jak było 38, to dałam mu wieczorem coś na gorączke, cały dzień był senny. Do tego zrobił wczoraj 4 żółte kupy i nad ranem o 4 - taką dosłownie po pachy, musiałam go kąpać. Podejrzewam , że to od zębow, bo spuchnięte górne jedynki.Tzn taką mam nadzieję, że zęby, a nie że zaraził się od starszego brata, bo ten cały wtorek wymiotował, w środę było lepiej, ale nic nie chcial jeść, ani pić. Bałam się że się odwodni. Teraz już jest ok. Nie wiem czy to jakiś wirus, czy takie rewolucje jeliowe po antybiotyku, bo niedawno skończył brać. Najgorsze, że mały jest taki marudny, cały czas by chciał na ręce, nie da się odłożyć. Nic mam nie porobione na te święta, dzisiaj udało mi się wyrwać na zakupy, bo w lodówce pusto.

No własnie dziewczyny, odzywajcie się :)
 
reklama
Ciężko powiedzieć. Mojej siostry 2 letnia córka miała podobne objawy. Najpierw rzadkie kupy, później wymiotowala i przez 2 dni nic nie jadła, odwodnila sie. Są w szpitalu. To jakiś rota u niej.Ale może dziś wypuszczą bo wyniki ma ok. Tylko odwodnienie.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
MammyBlue jak maly? Dalej ma temperature?

zrz63e5ehh2r0bb8.png
 
MammyBlue jak maly? Dalej ma temperature?

Wczoraj około 14 dałam mu coś na goączkę i od tametj pory już nie miał. Ale kurcze te rzadkie kupy dalej są, tzn. takie bardzo wodniste, tak że pampers nie mieści. Wczoraj zrobił dwie, dzis znów cztery. Za każdym razem musze go kapać i całego przebierać. Od czwartku daje mu probiotyk, a dzis wieczorem podałam mu pare łyżeczek smecty. Poza tym na szczęście z piersi chętnie pije.

PS. Wesołych Świąt wszystkim :)
 
MammyBlue to moze lepiej do lekarza sie wybrac. U takich maluszkow szybko dochodzi do odwodnienia.
Dzisiaj juz lepiej czy dalej bez zmian?

zrz63e5ehh2r0bb8.png
 
reklama
Do góry