reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Dziewczyny czy Wasze dzieci wszystko ladnie jedza ? moja jadla ale od jakiegos czasu wszystko na nie pare lyzek i papa zaciska usta i tylko mleko akceptuje. Czy to jakis kryzys czy to normalne? Mam nadzieje ze jej w koncu minie
 
Mój je, ale też już powoli zaczyna kręcić głową. Wczesniej jadł wszystko. Zaczął więcej jeść z cycucha i wydaje mi się że przez to je mniej stałych pokarmów.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia je wszystko gotowane, ze słoiczka, z talerza mamy, kaszke normalnie jeszcze denerwuje się jak tempo karmienia jest za wolne
 
U nas 95% to mleko, a reszta jabłko, chrupki kukurydziane i bułki, czasem zje jakąś kaszę , warzyw wręcz nie cierpi...:/ Nie wiem co będzie z tym moim niejadkiem, liczę, że może w końcu ruszy, był czas że już zaczął jeść zupki, ale przyszła choroba i koniec...
 
Moja Natalka jadła wszystko. Potem coś się jej odmieniło i tylko mleko z piersi albo z butelki, które zagęszczalam kleikiem albo dodawałam troszkę kaszki. A teraz gdy wyszły ząbki znów je wszystko. Myślę, że łyżeczka jej przeszkadzała.
 
Kulka taki apetyt to z czasem mija tez...Mój starszy jadł wszystko do jakichs 2-3lat a teraz ma 8lat i jest chudzielec moim zdaniem, a wmusić w Niego coś do jedzenia to jest masakra. Zwykle to nawet spróbować nie chce. Jadłby Tylko te same rzeczy ciągle... jak rosół pomidorową i piersi ż kurczaka, albo jakieś serki i jogurty
 
reklama
Do góry