reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ale tu cisza. Co tam słychać u maluszków leniuszkow?Mój kończy jutro 8 miesiecy i nadal nie pelza ,nie siedzi,nie raczkuje. Chodzimy na rehabilitacje wiec wszystko pod kontrola. Poza tym mój niejadek nadal najczęściej zaciska buzię i nie chce jeść nic oprócz cyca.Jedynie biszkopt,weka czy jablko czasem go zainteresuje.Zupki ,warzywa, kaszki wszystko co lyzeczka mu daje jest be.Ktoś jeszcze tak ma?Piersią nie planuje ile będę karmić.Czas pokaże.Starsza karmilam ponad 2 lata ale teraz mamy skaze białkowa i wielu rzeczy nie mogę jeść więc wolałabym krócej.Ale mlody musi zacząć jesc cos innego niż moje mleko.Zębów nadal nie mamy.
 
reklama
No forum upada powoli niestety.
My pojutrze konczymy 8 miesiecy. Maly raczkuje jak szalony, staje i chodzi przy meblach. Jest bardzo ruchliwy. Je wszystko ale ostatnio wyskoczyla mu jakas wysypka, z ktorej zrobily sie suche placki. Lekarz rodzinny podejrzewa AZS ale mamy to skonsultowac z dermatologiem. Na szczescie maly sie po tym nie drapie ani nie jest marudny wiec przynajmniej go to nie meczy. Poza tym wychodzą mu chyba zeby na gorze bo czuc ostre pod palcami. Juz ma dwa na dole wiec byloby do pary hehe
Co u was dziewczyny?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja też myślę, że to upadek forum.
Mała raczkuje tak szybko, ze trudno za nią nadążyć. Czepia się mebli, ale jeszcze nie staje. Na razie coś kombinuje do siadu z czterech.
Marlenka, mojej ząbek wyszedł na drugi dzień jak skończyła 8 m-cy, a dwa dni pozniej pojawił się drugi. Może Twoj nie chce jeść przez zęby - moja też nie chciała z łyżeczki.
Jakie zabawy proponujecie maluchom. Moja mała wszystko pcha do buzi, więc nie interesuje sie jeszcze zabawami.
 
U nas Maly ma 2 zeby na dole i niezle potrafi mnie ugryzc. Teraz chyba ida kolejne zeby, bo znowu sie zaczal mega slinic i tez pojawily sie czerwone suche policzki. Mysle ze te zmiany na policzkach to wlasnie zwiazane z zabkowaniem. Poza tym probuje siadac, juz kilka razy sam usiadl, ale pozniej chwieje sie na boki i uderza glowa w podloge. Pelza i probuje raczkowac. Mowi "mama","baba", "dada" i czasami powie "tata" ;D Przewijanie i ubieranie to jest jakis kosmos..:) wierci sie i kreci jak szalony. A ze snem to nadal tak samo-spi po pol godziny, a w nocy od 2 tygodni budzi sie co godzine na cyca. Mysle ze jest glodny, ale gdy mu chce dac butelke z mlekiem to plucie i placz. Pozdrawiam
 
U nas z przebieraniem tez meksyk.
Od okolo dwoch tygodni maly przesypia cale noce. Spi do 6-6.30 takze jest super ale i tak mi sie ciezko wstaje. Nigdy nie bylam rannym ptaszkiem i to sie chyba nie zmieni :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja tez caly czas jestem, ale jak nikt nie pisze to i ja sie nie odzywam. Szkoda zeby forum upadlo wiec musimy pisac jak najwiecej[emoji3] U nas sa 2 zeby na dole. Wychodzily przez dwa miesiace i dwa miesiace trwaly horrory nocne. Mlody albo robil przerwy w spaniu po 3 godziny, albo plakal non stop. Teraz mam chwile spokoju ale wydaje mi sie ze gorna jedynka bedzie wychodzic. Czuje cos pod palcem. A slina leje sie jak z kranu. Synus nie raczkuje. Pelza troche po podlodze. Sam nie usiadzie, musze mu troszke pomoc. Siedzi stabilnie niby ale czasami jak sie zapomni to poleci do tylu

zrz63e5ehh2r0bb8.png
 
Igi pelza bardzo.szybko niczym komandos. Siada sam i wstaje przy meblach jeśli chodzi o motoryke [emoji14]

Dziś moja babcia chce się zobaczyć i coś mu kupić a ja mam dylemat jaki rozmiar brać. On idealny ma 86/80 ale czasem rozmiarowka różna wiec może 92 wezmę? To jest następny prawda?

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Fajnie ze juz niektore dzieciaczki mowia mama. Ja swojej nieraz ciagle powtarzam "mama,mama" to sie na mnie patrzy jak na wariatke i smieje sie ze mnie ;) u nas z zabaw to na razie ulubiona jest nadal wsadzanie wszystkiego do buzi :-) ostatnio kupilismy kilka zabawek z ikei ale slabe zainteresowanie, no tylko turlanie wchodzi w gre :-)
Z nockami to tez roznie , od stycznia 2-4 pobudki w nocy (w pojedyncze noce nawet wiecej np jak pojechalismy na weekend do moich rodzicow to sie budzila czesciej niz co godzine , chyba z wrazen), a spi od 21.30 do 6.30, chociaz nie chce zapeszac ale ostatnie 2 noce tylko jedna pobudka a potem o 6 i jeszcze z godzinke dosypia :szok:Cud po prostu. Czuje sie wyspana po wsze czasy ;)
dziewczyny chyba idzie wiosna od weekendu majowego! :-)
 
Do góry