reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Paper tata stomatolog? Wuja chyba dermatolog? Ale masz dobrze:-). Przydałby się jeszcze jakiś pediatra i paru innych lekarzy na stare lata;-) Dobrze pamiętam ze polecalas jakiś szampon przeciwko wypadaniu włosów? Pamiętasz może nazwę? Bo mi ciągle wypadają. I to mocno:-(. Pewnie przez ta uboga dietę.
 
reklama
do uslug :D

niunia mi pediatra powiedziala, zeby najpierw kaszki dac wg tej zasady po mleku lyzeczka odrobine patrzec czy brzuch nie boli itp i powoli zwiekszac ilosc no byl pomysl zeby nina kaszke na przybieranie dostawala ale uniknelysmy i powiedziala, ze absolutnie w ciemno calej butli nie powinno sie dawac tymbardziej na noc
A właśnie Papercut, Twoja mała dobrze przybrala?
 
Paper tata stomatolog? Wuja chyba dermatolog? Ale masz dobrze:-). Przydałby się jeszcze jakiś pediatra i paru innych lekarzy na stare lata;-) Dobrze pamiętam ze polecalas jakiś szampon przeciwko wypadaniu włosów? Pamiętasz może nazwę? Bo mi ciągle wypadają. I to mocno:-(. Pewnie przez ta uboga dietę.
Mi endokrynolog powiedziała ze jak będą bardzo mocno wypadać to trzeba badania na zelazo i coś tami jeszcze zrobić.
 
Dziewczyny, zwłaszcza te, które mają już starsze dzieci, macie jakieś miejscówki godne polecenia na wakacje nad morzem z małymi dziećmi? Chodzi mi przede wszystkim o mojego 4-latka. Z jakimś placem zabaw albo basenen. Najlepiej Tak żeby cena nie zabila;-p. Jest wątek o wakacjach ale może wy coś polecicie? My w lutym/marcu chcemy już coś zarezerwować. Bo w maju juz najlepsze oferty są zajęte.
Ja mogę polecić wille kame w Karwii albo panoramę morska w jaroslawcu. Fajnie tez było w jastarnii w domu zdrojowym
 
tak tata stomatolog, ciocia pediatra alergolog [emoji23] ale o szamponie nic nie wiem, to nie ja [emoji3]
To coś pomyliłam. Przepraszam:-). Swietny zestaw:-). Dla mnie wręcz wymarzony. Zwłaszcza przy tym naszym azs. A jaki krem stosujesz na twoje pękające ręce? Ja mam z la roche. Jestem bardzo zadowolona ale chcę poszukać czegoś na zmianę
 
reklama
Do góry