reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Gratulacje! :) Szybciutko! A który?
Dolny prawy. Lewy juz za chwile tez będzie. Było bez gorączki ale ogólnie ciężko. Mało spał. Pobudki po pół godz. W nocy tez dużo częściej. Wczoraj najgorszy dzień. Dużo marudzil i plakal. Najlepiej było mu tylko w 1 pozycji pionowej na rekach. Nawet ćwiczeń malo robiliśmy zleconych przez fizjoterapeute. Nie dało się go położyć normalnie no zaraz płacz
 
ja myje elmexem pomarańczowym od 0 do 5 lat.
a szczoteczka chyba może być ciężko powiedzieć czy jest duza

gratulacje Agnes. My też już jednego mamy.

860io7esy4a5nu3e.png
 
moj tata mowi ze zwykla szczoteczka z wlosiem dla malucha (te silikonowe nadaja sie do masazu dziasel tylko nie myja dokladnie) i pasta z fluorem dla najmlodszych na szczotke daje sie ilosc wielkosci ziarna pieprzu
 
Papre jak dobrze ze tu jesteś i twój tata to akarbnica wiedzy na temat zębów ze ja nie mialam cie przy córce:-)

A takie pytanie z innej beczki : podajecie kaszke waszym dziecia jak tak to zamiast mleka czy jak bo to dla mnie zagwostka od 3 dni mlody zjada z 60 ml wody ale daje miedzy jedzeniem i nie wiem czy dawac mu wiecej no o zauwazylam poprawe w spaniu

Napisane na LG-H635 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
do uslug :D

niunia mi pediatra powiedziala, zeby najpierw kaszki dac wg tej zasady po mleku lyzeczka odrobine patrzec czy brzuch nie boli itp i powoli zwiekszac ilosc no byl pomysl zeby nina kaszke na przybieranie dostawala ale uniknelysmy i powiedziala, ze absolutnie w ciemno calej butli nie powinno sie dawac tymbardziej na noc
 
Do góry