reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ja dawno nie pisałam. Ale mój sierpniowy synek budzi się w nocy bardzo często.I już nie wiem czy to alergia bo ma suchą skórę,czy zęby, czy się nie najada bo na samym cycu.Dietę rozszerzać mamy po szóstym miesiącu.Mamy też asymetrie,płaska główkę z jednej strony i rehabilitację na NFZ dwa razy w tygodniu.Przy bezproblemowej trzylatce niezla odmiana.Ale udalo nam sie wyjechac na weekend Trzech Króli.Ucieklismy od smogu,odpoczelam od sprzątania i gotowania.Starsza szalała w basenie hotelowym i bawialni, a młody patrzył zaciekawiony.Mogę tak częściej wyjeżdżać.No i w stroju kapielowym wyglądam ok ,brzuch w koncu plaski i ćwiczyć nie zamierzam.A w ten weekend trzecie urodziny córeczki robiłam,masakra przy dwójce dzieci.Tort z żaba wybrany przez solenizantke.A młody jaki grzeczny gdy dużo ludzi,imprezowy chłopak.Śmieje się już na głos.Ale wykańcza mnie gdy ryczy tak że tylko noszenie i bujanie po jakimś czasie pomaga.Właśnie mi się udało tak go uśpić i odłożyć. Miłej niedzieli dla wszystkich.
 
reklama
Ja tez powoli się szykuje do rozszerzania diety :) jeszcze 1,5 miesiąca. A krzeseleczko z Ikei wygląda fajnie. Mamakulka wstaw recenzje jak juz zaczniesz uzywac :) podobno nocnik z ikea tez jest super.
Mam pytanie skąd bierzecie warzywa i owoce. Bo ja chce jakieś w miarę eko tylko nie wiem skad
 
Ja dawno nie pisałam. Ale mój sierpniowy synek budzi się w nocy bardzo często.I już nie wiem czy to alergia bo ma suchą skórę,czy zęby, czy się nie najada bo na samym cycu.Dietę rozszerzać mamy po szóstym miesiącu.Mamy też asymetrie,płaska główkę z jednej strony i rehabilitację na NFZ dwa razy w tygodniu.Przy bezproblemowej trzylatce niezla odmiana.Ale udalo nam sie wyjechac na weekend Trzech Króli.Ucieklismy od smogu,odpoczelam od sprzątania i gotowania.Starsza szalała w basenie hotelowym i bawialni, a młody patrzył zaciekawiony.Mogę tak częściej wyjeżdżać.No i w stroju kapielowym wyglądam ok ,brzuch w koncu plaski i ćwiczyć nie zamierzam.A w ten weekend trzecie urodziny córeczki robiłam,masakra przy dwójce dzieci.Tort z żaba wybrany przez solenizantke.A młody jaki grzeczny gdy dużo ludzi,imprezowy chłopak.Śmieje się już na głos.Ale wykańcza mnie gdy ryczy tak że tylko noszenie i bujanie po jakimś czasie pomaga.Właśnie mi się udało tak go uśpić i odłożyć. Miłej niedzieli dla wszystkich.
A mialam nadzieje zee drugie dzieci są zawsze mniej problemowe niz pierwsze, a to niespodzianka
 
ja wlasnie z ikei biore dostalam peg perego on chyba 700zl kosztuje ja nie wiem kto normalny tyle na krzeselko wydaje ale mi sie nie podoba musze sprzedac :D

jaram sie jak zla juz sie doczekac nie moge drzyj snapchacie!! [emoji23]
 
Dżisas wy już tak na serio z tym rozszerzaniem?? Paper Ty też już w fazie zakupów? Matko chyba muszę zebrać tyłek w troki i zacząć się rozglądać.

Jak myślę o rozszerzanie diety, to mam w głowie obraz Mikołaja w krzesełku i dookoła porozpieprzane jedzenie, normalnie pobojowisko. Hahaha

Ja dokupię jeszcze jakąś łatwo zmywalną ceratę i będę kładła ją pod krzesełko [emoji23][emoji23][emoji23]

Kubki przy kp? Mi lekarz mówił że jak będzie chciał pić, to dać mu cycka???


Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja tez jescze półtora miesiąca i bedziemy rozszerzać. ja mam krzeselko takie 2 w 1. Zdecydowalam się na takie bo wiem że potem będzie mi potrzebny stoliczek więc od razu będę miała i nie muszę tyle tych gratowy upychac. ja też tak będę robić że jak mały zje to dopchnie chcem.
Tomek od dwóch dni jest okropnie chory - kaszel katar koszmar. nie spieszy płacze jeszcze do tego te zebiska. koszmar. Dobrze ze jest na cycku to mu ciągle go podaje to chociaz się napije i nawilży gardelko. inhalacje 2.x dziennie. ja już chce wiosnę. wykonczy mnie ta pogoda [emoji22][emoji17]

860io7esy4a5nu3e.png
 
Ja gdzieś czytałam (ale się jeszze nie zagłębialam wiec pewna nie jestem) ze się robi tak: karmi piersia i po 30-40 min od karmienia posiłek z czego się tam chce i po nim właśnie proponujemy wode
 
reklama
Do góry