reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Co do sprzatania staram sie to robić na bieżąco bo tak jak wiecej to nie ma jak z nią i qtedy trzeba na raty a ja sie wkurzam bo nie lubie zaczynać sprzątać i nie skończyć. Lubie porzadek takze codziennie coś ogarniam żeby było ok. A z praniem to tez kupa tego dwie pralki w tygodniu małej nasze tez z dwie wiec prawie codziennie a nie lubie tego.. ciągle skladanie tych ubran do szału mnie doprowadza. Ale nie lubie jak wiszą na suszarce [emoji14] wiec co zrobic mus to mus.

wniddf9hpcb059dp.png
 
reklama
Gosia - musisz tych swoich chłopów trochę zmusić do pomagania w domu, bo sama się zajedziesz ;)j.


No mam dlatego juz dosyc trochę bycia matka, zona, praczka, sprzataczka; księgowa itp itd... ciągle mam nadzieję że mąż się domysli i sam coś pomoże bo nie chce mi się zwracać mu uwagi za kazdym razem i dyskutować... Synowi jak mówię że ma u siebie w pokoju posprzątać to pyta po co albo ze to jest nudne albo ze On się potem będzie tym bawił itp.. ale czasem przychodzi i pyta czy może mi coś pomóc posprzatac.

Dałam pierwsza saszetke bo marudzenie się zaczęło i ani jeść ani spać i moze efekt placebo jakiś zadziałał bo po 5min już się przytulil bez jeczenia, teraż 4min zjadł też bez nerwów i myślałam że usnie przy cycu ale usłyszał pralke i sie rozglada ale bez marudzenia już przynajmniej. Ciekawe czy tak zadziała za kazdym razem;)
 
Podkowa Leśna -5 i w końcu wyszłam z nory[emoji5] Na 30 min ale zasnął i kontynuuje spanie w łóżeczku. Mam wrszenie ze troche smogu dotarlo i tutaj [emoji53]

Nie rozumiem, w dzień jest prawie idealny z jedzeniem i spaniem. Dlaczego zawsze po 2 w nocy zaczyna się ten koszmar????

Gosia jak mieszkasz w UK to może się orientujesz w sprawie jakichś książeczek z rymowankami po ang albo płyty z kołysankami???

Swoją drogą czy któraś z was myślała o mówieniu do dziecka po ang mieszkając w PL??

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale naprodukowałyście.
Beata, Natalka podobnie usypia jak twoje dziecko, tyle że ma 4 drzemki po pół godz:hmm:. Właśnie się denerwuje, bo jej zabawka nie mieści się w buzi, a lubi się nią bawić.
Jeśli chodzi o gotowanie, to gotuję na dwa dni. Nie wyrabiam się codziennie. Zresztą zawsze gotowałam więcej. A co do sprzątania to zawsze na raty. Albo dół albo góra. Często to robię jak mąż wróci z pracy i zajmie się córką. Zawsze wolę sama zrobić. Wiem, że to gorzej dla mnie, no ale cóż.
 
Gosia nie ma szans jak mowi Dominika facet sie nie domyśli a wrecz trzeba pare razy mowic żeby nie zapomniał! Hehe moj jak powiem zrobi ale sam to rzadko!
Effa to dziwne w dzień ok a w nocy źle moze ma sny jakieś. Moja jak na noc zasypia często mruczy i popiskuje przez sen jakby przeżywała coś.

wniddf9hpcb059dp.png
 
reklama
Też wolę sama dlatego czasem nie wiem czy bardziej mnie denerwuje że Mąż nic nie robi czy że coś zrobi nie tak jak ja bym chciała;)

Effa narazie sie nie rozgladalam za takimi rzeczami ale książeczki to takie są tutaj z grubymi kartkami? (Nie wiem jak to nazwac;)) z bajkami jak w Polsce..
Muszę się upomniec od znajomej o zwrot książki "jak wychować dziecko dwujezyczne" bo kiedyś mi siostra przysłała... moze będę miała pomysl jak rozwiązać tutaj naukę żeby mu się nie mieszaly jezyki.
Dominika mój 16 marca też 8 skończy.
 
Do góry