reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Moja czesto jak płacze to takie mamama jej wychodzi. A ogolnie często robi "hehe" jakby sie wysmiewała [emoji23]

wniddf9hpcb059dp.png
 
reklama
Mój jak zaczepia żeby zwrócić na niego uwagę te robi takie wesołe ,,hee" i sie cieszy :D
Z tym mamama to urocze musi być :D
 
No az sie rozczulam od razu i mi mija złość że znowu marudzi:p i najczesciej tak jest jak mnie nie ma w pokoju właśnie jakby mnie wołała [emoji14]

wniddf9hpcb059dp.png
 
Mój też jak marudzi to mówi jakby mammamama [emoji23]

Ale lepszy jest jak chce cyca, wtedy podnosi brodę do góry i robi takie ymmmymmmymmm i w rytm rusza głową hahaha. Początki komunikacji [emoji23][emoji23][emoji23]

Tylko te ymmm zastąpiło mu całe guganie ehhh, a wcześniej było a guu, ejj itp [emoji16]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
moja glownie piszczy, pokrzykuje he ha hy, czasem radosne hee albo hyhy w repertuarze jest tez ała i łał, bardzo rzadko cos z g tak jak agli ostatnio powiedziala [emoji23]
 
Moj mówi agu hej tata to ałuuuuuu a jak płacze to mamama swietnie jej wychodzi no i bardzo wyrażne nie a oprucz tego amu, a, b, guu
 
reklama
Moj to często A nnnieee mowi;) i różne ghyghy i guu a jak go od taty zabieram to robi takie fajne hyyy i sie patrzy na niego i sie śmieje że nareszcie go mama zabrała. Ogólnie mój starszy stwierdził że Kuba po koreansku gada;)

Dziewczyny dajecie jakieś słoiczki z mieskiem już?? Bo znudziło mi się dawanie mu tych marchewek i ziemniakow... próbowałam też dynie ale odruch wymiotny mial, i wcale mu się nie dziwie, bo to jakiś dziwny smak miało i z kleikiem ryzowym bylo... i nie wiem czy teraz zaczynać obiadki z mięsem czy jakieś kaszki np. Wogole to dajecie słoiczki czy same gotujecie?
 
Do góry