reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ja tez sceptycznie podchodze do tych wszystkich nowych badan. Mi mama dawala wode z cukrem badz sama wode i karmila mm i wyroslam na zdrowa babe. Wode uwielbiam pic. Nie ma opcji zeby w domu wody zabraklo. Rozszerzac diete mam zamiar jak maly skonczy 4 miesiace. Powoli troche kaszki bede dawac na poczatek i zobaczymy czy bedzie ok.

Moj robi zielone kupki ale chyba dlatego ze codziennie dostaje kwas foliowy i zelazo bo mial anemie.

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Anpio wypadki chodzą po ludziach. Jakby człowiek wiedział że upadnie to by usiadł:) dobrze, że z synkiem ok.
Moja jak robiła lekko zielone kupki to wtedy brzuszek ja bolał i płakała, potem przeszło.
Ja mojej jak śpiewam to się śmieje, chyba ze mnie;)
Ja też mam zamiar rozszerzac dietę po czwartym miesiącu tak jak robiłam to poprzednio. Pić też daje sporadycznie i gra :)
Aż mi się wierzyć nie chce że moja córcia dokładnie za tydzień skończy 4 miesiące!:)
 
Mój tez robi ciemno zielone kupki. Rzadko kiedy wgl robi w pieluchę tylko zaczyna jak go przebieram i czasem robi ciemno zielone na początku a potem żółta. Wiem ze w nan jest dużo zależa i te kupy są normalne.
 
Beata to Ty chyba jakos na poczatku sierpnia lub koniec lipca urodzilas? :) Moja dopiero wczoraj 3 mce skonczyla ale strasznie sie ciesze ze ten 4 trymestr za nami i teraz bedzie juz coraz bardziej kontaktowa. Moja kupki robi zolte, ostatnio zmienilam jej ta jedna butelke ktora jeszcze czasem dostaje z Bebilonu na Hippa i czesciej po nim kupy robi, zawsze zolta.
 
Moja gondola ma regulowane oparcie, ale jest dosyć wysokie, taka pozycja polsiedzaca.
Kupy mamy żółte, zdarzyły się ze sluzem, ale to podobno może sie zdarzyć przy kp. Tylko mam problem z wywabianiem plam po kupach. Tragedia. Coraz więcej ubranek z żółtymi plamami.:(
 
No właśnie a te dziewczyny co karmią kp to ile razy dziennie karmicie?
bo ja od 9-11 nawet wydaje mi sie jakos duzo jak na prawie trzymiesiecznego bąbla.
My z kupkami też roznie kiedys miała zielone kilka razy ale już robi zółte czasem też ze śluzem. Ogolnie to mamy kupke co kilka dni wolałabym żeby czesciej bo czasem się męczy.
My jutro szczepienie i czeka nas stres..


Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry