reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
optymistka u mnie tak samo, stawiam na 5.5kg a w spodenki do 4kg wchodzi spokojnie a i tak wydaje mi sie ogromna w porownaniu z tym jakim noworodkiem byla :D i plecy mi juz siadaja dzwiganie 7kg to dopiero hardcore musi byc
 
pytanie do dziewczyn kp czy dostalyscie już miesiaczke. nie mam pojecia kiedy ta ciotka w koncu przyjedzie. mldy ma teraz 10 tyg

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nie dostałam, a przy starszej coreczce która karmilam długo piersią dostałam jak miała prawie dwa latka. Przy karmieniu piersią szczególnie w nocy tak może być.

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Babina jest już lepiej, siostra jest po kursie shantala i to pomaga także masuj po kąpieli lub kiedy chcesz. Na rękach trzyma ale się kiwa trochę a na przewijaku całkiem całkiem. Nie tak jak dzieci tutaj ale daje rade.

Optymistka Ignaś jest bardzo długi wiec to tez robi mase :)) na bank ma ponad 74 cm.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Łoo u nas juz tez chyba 7 kg przekroczone :-) zobacze jutro dokladnie bo idziemy do lekarza :-)

Bylismy dzis oddac krew i mam nadzieje ze wyniki juz wyjda ok

Ja kp i jeszze nie mialam okresu a mlody ma 14 tygodni :-)

Napisane na LG-H635 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Justyna ja jeszcze tez nie dostalam i wcale nie czekam z utesknieniem he he.
Mamakulka o kurde to faktycznie Igi jest dluugi :) ciekawe ile bedzie mial jak dorosnie czy bedzie mega wysoki ;) ja moja mierzylam to miala jakies 62 cm :) moze teraz ma jakiez 63 :D az dzisiaj ja zmierze z ciekawosci :D
Dziewczyny a kiedy wprowadzacie jakies pokarmy ? Ja chcialam do pol roku kp ale mysle zeby wczesniej pomalutku cos wprowadzac. Moze ok 5 msc zycia ?
 
reklama
Do góry