reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ja się urodziłam 3 kwietnia o czasie w 88 roku, mój brat 7 kwietnia 89 roku dwa tygodnie po terminie, mój drugi brat urodził się 11 czerwca 90 roku o czasie.
 
reklama
a ja właśnie miałam nieśmiało zapytać czy któraś z Was planuje kolejne dziecko w niedalekim czasie, bo ja chyba tak. Młodsza juz nie bede, siły też mi nie przybędzie a pieluchy odbębnie rok po roku i sie skończą. Wiadomo są plusy i minusy posiadania dzieci w krótkim odstępie. Ja mam jedną córeczkę i nie wyobrażam sobie żeby była jedynaczką. Sama nią nie jestem i nie zrobie jej tego :)
 
Kardula tak, zjadł 10 minut, a potem dałam trochę wody ale dziś bolał go brzuch. Zauważyłam, ze jak je pierś zawsze ma boleści. Haha Kulka strzel sobie [emoji41] ja tak samo jak Paper narazie napewno nie bo musiałabym strzelić sobie w łeb. Jeszcze dziecko jakoś bym przeżyła ale ciąża i poród ja dziękuje
Może następny egzemplarz byłby jak Ignas [emoji23]
 
Sierpniówka ja przez pewien czas dawałam swoje mleko i modyfikowane i z tego były kolki. Moja bratowa przez pewien czas miała mało mleka to raz dała modyfikowane i bratanica miała kolkę, teściowa brata też jak karmiła to jak musiała dokarmiać bo miała mało mleka to kolki miał jej syn. Jak rozmawiałam z lekarką o kolkach Tosi to też była mowa, że albo w tą albo w drugą stronę bo mieszane karmienie powoduje, że brzuszek dziecka musi na zmianę dostosować się do 2 rodzajów pożywienia a one już same w sobie są wrażliwe.
 
Mój kochana miał kolki od mojego mleka i zazwyczaj dzieci karmione piersia właśnie maja kolki. Te które jedzą z butelek można zaopatrzyć się w butelki antykolkowe i kontrolować bardziej jak je ale wiadomo nie ma reaguly. Co do karmienia mieszanego właśnie przeczytałam, ze z tego mogą brać się bóle brzuszka. Przyjmuje ciagle delicol i kolka na szczęście już nie występuje. [emoji5] jednak małe bóle brzuszka się zdarza.
 
Ja karmie sposobem mieszanym i rzeczywiscie bole brzuszka byly. Teraz daje kropelki i jest ok. Jakos szkoda mi zrezygnowac z piersi. Dopoki cos tam leci to chce mu dawac. Chociaz mam coraz mniej pokarmu a potrzeby malego coraz wieksze.
Bylam wczoraj na pierwszym szczepieniu. Synus byl bardzo dzielny. Zapkakal tylko w momencie wkluwania. A tak to usmiechal sie do lekarza. Po szczepieniu spal 2.5 godz. Dla mnie to byl szok bo on nigdy nie spi w ciagu dnia dluzej niz 20 min. Potem troche marudzil ale nie bylo zle.
Pytalam sie lekarza o te lezki. Powiedzial ze juz raczej powinny leciec. Mam uwaznie obserwowac. Byc moze nie mial po prostu powodu plakac tak na powaznie i te jego placze jak na razie byly wymuszane. Ale wydaje mi sie ze podczas szczepienia powinny mu juz lezki poleciec a bylo sucho. Moze nie zdazyly skoro krzyczal tylko pare sekund.

Napisane na LG-H811 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez mam traume ciazowa. O matko, jak pomysle ze teraz mialabym to powtarzac (4 miesiace lezenia) to az mnie wzdryga, chyba wpadlabym w depresje i to na serio. Jakby ciaza byla ok i mialabym ludzi do pomocy to tez zdecydowalabym sie szybko na drugie, ale pomagac nie ma komu. Kiedys kobiety w takich duzych wielopokoleniowych domach mialy latwiej z pomoca, ale z drugiej strony pewnie byly niepocieszone gdy ktos mial inne poglady wychowawcze. Dla dzieci tez fajnie jak jest maly odstep czasu ale ja chocbym chciala zeby bylo drugie to sie tak nie poswiece bo zajechalibysmy sie ze starym... ;) poza tym trzeba troche odzyc i dojsc do siebie :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
smutno mi troche, ze nincia bedzie sama tak to moze faktycznie rok po roku sie przemeczyc i miec z glowy ale przez cc i tak nie moge a jak juz sie wygrzebie z pieluch itp oddam w swiat lozeczko ubranka i w ogole odzyskam swoje zycie to pakowac sie w to znowu tez lipa
 
reklama
Do góry