reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

A ja wczoraj wieczorem i dzis zauwazylam ze Maja jak cwiczy podnoszenie glowy lezac na brzuchu to tak dziwnie odchyla sie w jedna strone i ja bardziej unosi.. tak jakby chciala sie przewrocic. Dzisiaj na szczepieniu pokazalam to lekarzowi i skierowal nas na usg przezciemiaczkowe i do neurologa piszac w skierowaniu ze ma nieco wzmozone napiecie miesniowe :/ oczywiscie odrazu zaczelam miec watpliwosci co do szczepienia ale powiedzial ze to nie ma wplywu i w koncu zrobilismy 6w1 i rotawirusy. Ehh mam nadzieje ze to nie byla zla decyzja. Dzisiaj siedze z termometrem i paracetamolem w pogotowiu... ;) a z tym usg kazal nam szybko isc bo ciemiaczko sie jakos wyjatkowo szybko juz prawie zroslo i za chwile moze byc za pozno bo nie bedzie nic widac.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Igi od urodzenia ma 2x2 cm ciemiaczko.

Ej wy też macie taki patronaz z przychodni? Właśnie dzwonili, że pielęgniarka przyjedzie 9.11 obejrzeć małego i zobaczyć co tam u niego słychać ;)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do nas przychodzi w piątek za tydzień, tutaj nie można odmówić [emoji5] ale chociaż go zważy. Ja mam dziewczyny mega mysleniowke [emoji23] mały ma coś białego naprawdę wyglada jakby żeby szły, myśle ze to może być pleśniawka. Ale ma po dwóch stronach. Mój oczywiście twierdzi, ze żeby ale możliwe 2 miesięcznemu dziecku ??
 
Zrobie jak się uda później bo właśnie był mały hardcor. Obejrzałam w wujku zdjęcia i chyba to zeby jednak.. on od wczoraj więcej płacze niż normalnie, jakby go coś bolało wiec może by się zgodziło, ze coś mu jest. Wybraliśmy się dziś 30 km od nas do outletu i centrum handlowego bo bardzo duże obniżki. Jechaliśmy dwa razy dłużej bo jakieś przebudowy są , wysiedliśmy w centrum najpierw było spoko a potem dostał takiej histerii, ze wszyscy się gapili. Skakałam i robiłam przysiady w środku sklepu bo nic nie pomagało [emoji23] niektóre babki to się patrzyły wzrokiem : współczuje. Uspokoił się wiec podjechaliśmy do outletu i znów jazda haha. Po czym musiałam mu dać mm bez podgrzewania co dla mnie stres totalny [emoji23] 32 stopnie miało i wypił całe [emoji111]️dzień pełen wrażeń. Jaki plus ?! Dziś mąż miał gadać z mamusia ale za długo nam zeszło wiec nici z tego [emoji23]
 
reklama
To chyba za wczesnie na zeby... ja dzis temu lekarzowi powiedzialam ze moja czesto robi zniesmaczona mine i mlaska, a on ze to na pewno nie zeby, hm.. Ale ja to juz nie wierze tym lekarzom, kazdy co innego mowi. Ta pediatra od laktacji mowila ze moja ma na bank plesniawki i ze zrobi zdjecie dla studentow, a ten dzisiaj ze to zdecydowanie nie sa plesniawki tylko nalot od mleka, yh. :)

Paper nie wiem jakich rozmiarow to ciemiaczko, nie powiedzial, ale kazal w ciagu max 2 tyg zrobic usg. Ja zapisalam wstepnie na 9 list.

Ale mam marude po tym szczepieniu. Tylko na rekach nie placze, zaraz mi te rece odpadna. Teraz spi na mnie ale co chwila sie przebudza i jak sie zorientuje ze nie chodze to ryk.

Do mnie tez nikt na wizyty patronazowe nie przychodzi. U mnie w ogole tyle narodzin w okolicy ze na polozna srodowiskowa 2 tyg czekalam.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry