reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Czy ktorys maluch nie podnosi jeszcze główki,bo mój nie bardzo się garnie to tego i zaczynam się martwić.
Jak leży na mnie to niby coś tam próbuje ale jak leży na plaskim to nic,leży i sie denerwuje.
A może sa jakieś ćwiczenia żeby go jakos zachęcić

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Babina cofnij się kilka postów wcześniej ja wczoraj pisałam. Byliśmy u lekarza i kazał nie szczepić i ćwiczyć. Igi nie podnosi prawie w ogóle. Jak leży na mnie to trochę uniesie a tak to steka i szoruje nosem glebe. Jak dostane jakieś konkretne ćwiczenia to się podzielę.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny. Mam do Was pytanie. W sierpniu tak jak Wy urodzilam synka i wychodzac ze szpitala powiedziano mi ze mam podawac wit K a najnowsze zalecenia z lipca mowia ze niby juz nie jesli dziecko bylo szczepione 1mg. Lekarz przy 1szczepieniu poinformowal mnie ze mam juz odstawic ta witamine wg wlasnie tych calych wytycznych. Co o tym sadzicie ? Odstawilyscie tez juz te witaminy ? Nie wiem kogo sluchac... Pediatry czy szpitala.. Eh
 
A to jedno ze zdjęć Jaśkowej sesji ;)
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    174,8 KB · Wyświetleń: 95
reklama
Do góry