reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Sierpniowka i mamakulka gratulacje przespanych nocy.Moja starsza pierwsze zęby miała gdy skończyła roczek.A pierwsza piątka mleczna jej dopiero rośnie chociaż ma prawie trzy latka.A z zębami mlecznymi to trzeba bardzo uważać bo są slabsze niż zęby stałe i próchnica lubi je atakowac.Ważne jest mycie zębów i żeby dziecko nie jadło i nie pilo niczego słodkiego już po myciu zębów na noc.Oczywiście sierpniowych dzieci to jeszcze nie dotyczy i silne zęby mleczne też ma sporo dzieci.Bo przy karmieniu piersią nie jeść w nocy to sie wydaje niewykonalne.

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Agata chrzciliscie mała we wrzesni? Robił ksiądz problemy ze nie jesteście po ślubie? Myślimy nad chrzcinami i nie wiemy czy wrz czy Poznań i gdzie robiliście przyjęcie? Sama nie wiem co robic a dziadkowie nalegają ze juz czas chrzcić :(
 
Co do szczepień Jasio miał 5w1 w pon, obyło sie bez gorączki ale do dzis jest jeszcze maruda... Dziewczyny szczepicie na pneumokoki itd? Jak u was po szczepieniach ? Mamakulka brawosla Igiego ;) jest nadzieja ze kiedys i my sie wyśpimy. Zauważyliście kolejny skok u waszych malusKow ten miedzy 11-12 tyg? My chyba go mamy bo mały zaczyna jakies piski z siebie wydawać... Co do położnych my mieliśmy chyba najlepsza na swiecie ukochana ciocia Jaska i na dodatek okazało sie ze pochodzi z moich okolic. Ratowała nas wiedza w wielu trudnych sytuacjach a pielęgniarki u nas nie było :( szkoda chetnie bym z kimś pogadała o rozwoju Jaśka...
 
sierpniówka, mamakulka - jak ja Wam zazdroszczę :( zwłaszcza dzisiaj gdy mały od 2 budził się co godzinę :p za to spał od 21 do 1:30 czyli najdłużej na raz jak do tej pory. Marzę o przespanej nocy :D

właśnie, ciekawa jestem jak wygląda sprawa chrztu bez ślubu kościelnego, któraś z Was ma jakieś informacje lub doświadczenia?
 
Dzięki dzięki ;) jeszcze dospalismy od 7.30 do 10 :D

Skok owszem zauważam, że jest bardzo niecierpliwy i właśnie piszczy mi jak czegoś nie ma. I zauważyłam, że bardzo nas obserwuje. Wcześniej patrzył, owszem ale teraz to jest takie wygladanie za mężem jak wyjdzie i patrzy na mnie pytając "gdzie on poszedł? Mamo?"

Ja nie chrzcilam i nie będę więc nie powiem.

Szczepienia tez nie robiłam jeszcze a na pneumo chyba nie będę robiła.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
My chrzcilismy starsza bez ślubu kościelnego. W mojej parafii żadnego problemu z tego powodu ksiądz nam nie robił. Odnotował tylko i zachęcił aby pomyśleć o ślubie kościelnym.

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja tez piskliwa i niecierpliwa a mamy w nd 11 tydzien. Nawet jak na przewijaku klade to najpierw zapiszczy i grymasi, a jak tylko zdejme spodenki to juz sie smieje - eh te kobiety.

Dzisiaj po szczepieniu juz lepiej. Wczoraj mialam stresa bo goraczke miala ponad 38, ale podalam kropelki i w nocy temp byla normalna. Dzis jeszcze ma lekki stan podgoraczkowy, ale juz ma o wiele lepszy humor i chyba powoli przechodzi. My dalismy 6w1 i rotawirusy wczoraj wiec duze obciazenie dla organizmu. Najlepiej jej przy cycu w takich chwilach. Brodawki mam az sine tyle z nia ostatnio siedze.. Nam lekarz mowil ze producenci wycofuja sie ze szczepionek 5w1, jednej juz nie ma, a druga tez pewnie niedlugo zniknie i moze byc problem jak ja kontynuowac dlatego zalecil ta 6w1. No zobaczymy.. najwazniejsze ze dzis juz lepiej, czuje ulge. :)
Zastanawiam sie czy isc dzis na spacer, ale chyba odpuszcze.. niech dojdzie bidulka do siebie.

U nas noc jak zwykle przespana, ale usnela dopiero po 22 i wstala kolo 6 z przerwa na jedzenie o 3. Teraz drzema co chwile przy piersi.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry