reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

U nas tez przysługiwały wizyty patronażowe pielęgniarki środowiskowej. Wybrałam sobie taka polecona, od znajomej, ktora jest położna w szpitalu. I przyszla fantastyczna babeczka! Tyle można było z Nia pogadać, wiele rzeczy ciekawych powiedziała, widać ,ze robi to wszystko z sercem i ma duża wiedze. Ale te wizyty były do 8 tygodnia życia dziecka. Ja potrzebowałam 2 wizyt, później nie miałam pytań czy problemów to jej nie fatygowałam bo wiem, ze dużo pacjentek miała. Ale bardzo fajna sprawa to była i nie żałuje, ze skorzystałam.
 
reklama
Kurde Marcysi nikt nie oglądam tego ciemiączka.. znowu mnie stresujcie ma takie na dwa palce to dobre? Sierpniowka niezła przygoda, w ikei mała tez nam dała koncert to miny ludzi najlepsze ;-D mała mi dzisiaj na noc 170 wypiła, coraz wiecej pije.. moja siostra miała niecałe 3miesiace i miała dwa zeby! Wiec to możliwe. Mamie tez wtedy nikt nie chciał wierzyć. A kumpela opowiadała ze jej córce wyszły jak miała UWaGa: 13 miesięcy! Wiec nie ma reguły;-) mamakulka jestem pyzol od zawsze, konturuje twarz bronzerem;-))
 
Heh, nie przypuszczalam ze tak wczesnie moga zeby wychodzic :)

U nas ciezki wieczor :/ mala goraczkuje po szczepionce, marudzi i nie mogla zasnac. Zestresowalam sie ta goraczka. Dopiero teraz jest szansa ze sie moze nie wybudzi. Oj oby bo juz mi sie oczy same zamykaja, a jutro pewnie bedzie podobnie.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gosiek cieżko musi być z dwójką ja jakos sobie tego nie wyobrażam jedno ok da rade ogarnąć ale jak sobie myśle ze po wyjsciu ze szpitala i przy takim maleństwie jeszcze statsze ogarniac o nieee.
Dordaw współczuję moja ma w przyszłym tygodniu szczepienie tez sie stresuje. Ja to zaraz panikuje serce mi wali jak mała mocniej zapłacze..

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie tak to z tymi zębami różnie jest. Ciekawe czy to zeby ale na wszelki Szukam jakiejś maści w necie.[emoji5] mały przespał 8 h! A ja stan podgorączkowy, gardło tak boli, ze ślinę ledwo przełykam. Mój niestety nie chce zaproponować, ze sam będzie wstawać wiec muszę wstawać. [emoji51]
 
No właśnie tak to z tymi zębami różnie jest. Ciekawe czy to zeby ale na wszelki Szukam jakiejś maści w necie.[emoji5] mały przespał 8 h! A ja stan podgorączkowy, gardło tak boli, ze ślinę ledwo przełykam. Mój niestety nie chce zaproponować, ze sam będzie wstawać wiec muszę wstawać. [emoji51]
Sierpniowka, to sama zaproponuj :) bez opcji odmowy ;)
 
reklama
Do góry