reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
To ja w ogóle nie robiłam testu :-( 14.12 miałam kolejną wizytę u swojego gin po 3,5 roku starań już chyba nie bardzo wierzyłam że się uda i to że mi się okres spóźnia o prawie tydzień nie robiło wrażenia tyle testów wyrzuciła negatywnych. W sumie jechałam rozmawiać o inseminacji czy innych wyjściach. W rozmowie powiedziałam lekarzowi że w sumie to nie mam okresu na czas nie pierwszy zresztą już raz. Lekarz kazał wskoczyć na fotel i patrz patrzy i jego tekst " ale tego okresu to dłuższy czas Pani nie dostanie " moja pierwsza myśl że znowu jest coś nie tak a on no udało się. Normalnie zeskoczyłam z fotela i z gołą d... uściskałam pana doktora.
 
A ja w końcu obejrzałam zdjęcia na mailu.Przepiękne te wasze dzieciaczki,a mamusie jakie ładne.Zamieściłam również nasze foty.A mój synek znowu katar.Dopiero skończył mu się, dzień przerwy i znowu.Córeczka go zarazila bo tez ma znowu katar.

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tup tup haha piękna historia :D

Dziewczyny piszcie do Dominiki ;) ona jest bossem ja bym Was od razu wzięła ;)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Najlepsze że jak się starałam to lekarz często mówił o paniach co miały takie problemy jak ja i już dawno mają swoje maleństwa mój mąż śmiał się że prywatne kliniki mają to w standardzie a jednak
 
reklama
Hej,
Ja ostatnio nie ogarniam, wszyscy w domu zasmarkani , ja tak kaszle ze małą budzę , a i tak mało śpi bo jej w nosie furczy. A jeszcze synusiowi odwaliło i 4 razy wstawalam i rozwiazywalam problemy typu : gdzie mój miś, zgubiłem skarpetkę i policzek mnie boli. Jak w końcu zasnął to mała się na mleko obudziła a następnie się obsrała po pachy wiec trzeba było ją pod kran. Ehhh z jednym dzieckiem to jednak bajka była :)
Ja tez się dołączam do listy chętnych na wątek zamknięty. I poprosiłbym namiary na maila bo ciagle o tym zapominam.
 
Do góry